Joanna Opozda długo na to czekała. Teraz się chwali. "W końcu mam dla Was dobre wieści!"

Joanna Opozda i Antoni Królikowski toczą medialny spór, publikując w mediach społecznościowych coraz to nowsze oświadczenia, opatrzone screenami prywatnych rozmów, czy wyciągów bankowych. Każda ze stron ma odmienne zdanie w kwestii alimentów. Aktorka do tej pory nie miała dobrych wiadomości dla fanów, co właśnie się zmieniło.

Joanna Opozda po głośnym rozstaniu z Antkiem Królikowskim skupiła się na macierzyństwie. Aktorka jest samodzielną mamą i przyznała, że szybki powrót do pracy wynikał z tego, że musi utrzymać siebie i syna. Małżonkowie piorą publicznie brudy i prześcigają się w zarzutach. W ich konflikt wmieszało się sporo osób z rodziny aktora. Niewątpliwie jest to trudny czas dla każdego z nich. Mimo zawirowań w życiu prywatnym aktorka pochwaliła się zawodowym sukcesem. Mogła liczyć na wsparcie fanów. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najgłośniejsze rozwody gwiazd. Małżeństwo Brada Pitta ucierpiało przez alkohol. Polscy Beckhamowie rozstali się po zdradzie

Zobacz wideo Joanna Opozda o nieprzespanych nocach, pomocy przy synu i stresie po ciąży

Joanna Opozda ma powody do radości. Poinformowała o osobistym sukcesie 

Joanna Opozda opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym jest ucharakteryzowana do roli Brigitte Bardot. Gwiazda ujawniła, że film w którym wciela się w jedna z największych gwiazd francuskiego kina, dostał pierwszą nominację do Konkursu Głównego w Gdyni. 

W końcu mam dla Was dobre wieści! Nasz film "Brigitte Bardot Cudowna" w reżyserii Lecha Majewskiego, w którym wcielam się w Bardot, dostał się do Konkursu Głównego w Gdyni. Piękna nominacja! Trzymajcie kciuki. @fpffgdynia widzimy się we wrześniu - napisała.

ZOBACZ: "Moda na Królikowskich" - odcinek 2137. Pogubiliście się? My też. Oto kalendarium zdarzeń

 

Fani w komentarzach nie ukrywali, że im zdaniem Joanna przypomina im francuską modelkę i aktorkę

Uderzające podobieństwo.
Zjawiskowa.
Jednak nie żyje pani tylko z reklam na Instagramie - napisała jedna z fanek, nawiązując do słów Antoniego. Aktor zarzucił jeszcze żonie reklamowanie wszystkiego w mediach społecznościowych.

Anna Czartoryska w JuracieAnna Czartoryska wypoczywa nad morzem. Bawiła się z dziećmi oraz przechadzała po plaży

Więcej zdjęć Joanny Opozdy znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o: