Meghan Markle i książę Harry późną nocą mknęli do Pałacu Buckingham. Paparazzi przyłapali ich w aucie

Meghan Markle i książę Harry we wtorek wieczorem udali do Pałacu Buckingham, aby dołączyć do całej rodziny królewskiej - w tym króla Karola III, królowej małżonki Camilli oraz księcia Williama i księżnej Kate. Paparazzi uwiecznili moment przejazdu autem.

Widok księcia Harry'ego i księcia Williama obok siebie to rzadkość, jednak w najbliższych dniach, będzie im całkiem sporo. Choć obecnie młodszy syn księżnej Diany i Meghan Markle mieszkają w Stanach Zjednoczonych, we wtorek przybyli do Pałacu Buckingham. W środę wezmą udział w procesji z trumną, w której spoczywa królowa Elżbieta II. 

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

Meghan Markle i książę Harry przybyli do Londynu. Są zdjęcia 

Pogrzeb królowej Elżbiety II zaplanowano na poniedziałek 19 września. Zanim jednak do niego dojdzie, każdego dnia odbywają się szczegółowo zaplanowane uroczystości. Najpierw trumna z jej ciałem musiała przebyć niemal 800 km z kilkoma przystankami, aby poddani mogli pożegnać się z nią i oddać jej hołd. Trumna wyruszyła z zamku Balmoral 11 września, a 13 września wystartował samolot, w którym ciało królowej Elżbiety II zostało przetransportowana do Londynu. Z lotniska w stolicy Anglii trumnę przewieziono następnie do Pałacu Buckingham, a potem odprowadzą ją: król Karol III oraz królowa małżonka Camilla, a także książęta William i Harry. Drugi z nich z tej okazji we wtorek przybył do Londynu. Podróżował z Meghan Markle, a w aucie zauważyli go paparazzi. Późnym wieczorem dotarli na miejsce, by powitać trumnę królowej Elżbiety II w Pałacu Buckingham. 

 

Pojawiły się także ujęcia smutnej księżnej Kate i zatroskanego księcia Williama, którzy tego wieczoru także przybyli na miejsce. 

 
 

Zobacz też: Książę Harry usłyszał, jak ma być ubrany na pogrzebie królowej. Jego babci by się to nie spodobał

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.