Małgorzata Kożuchowska zachwyca w obcisłej sukience na festiwalu filmowym w Wenecji. Co za elegancja!

Małgorzata Kożuchowska jest na festiwalu filmowym w Wenecji, skąd dzieli się obszerną fotorelacją. Pochwaliła się elegancką stylizacją. Z doborem torebki był mały problem.

Małgorzata Kożuchowska uchodzi za jedną z najlepiej ubierających się Polek w show-biznesie. Aktorka za każdym razem zachwyca pięknie dopasowanymi, kobiecymi stylizacjami, a fani nie mogą wyjść z podziwu, widząc nowe zdjęcia. Ostatnio zaskoczyła letnim zestawem z beżowymi spodenkami, a wcześniej wybrała się na derby w sukience w grochy. Obecnie jest na festiwalu filmowym w Wenecji, skąd dzieli się obszerną relacją. 

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska zdradza, jak oszukała produkcję "M jak miłość"

Małgorzata Kożuchowska w czarnej maxi w Wenecji

Małgorzata Kożuchowska w pełni korzysta z uroków włoskiego miasta. Na InstaStories pokazała stylizację, którą wybrała - obcisłą sukienkę maxi w czarnym kolorze, która perfekcyjnie wyeksponowała jej figurę. Do tego dobrała srebrny zegarek i długie kolczyki. Podczas przygotowań do wyjścia zapytała fanów, jaką torebkę powinna wybrać. Zastanawiała się między połyskującą kopertówką a małą hobo i jeśli wierzyć ankiecie, wybór padł na drugą opcję. W makijażu postawiła akcent na usta, natomiast włosy zaczesała do tyłu.

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska Instagram @malgorzatakozuchowska

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska Instagram @malgorzatakozuchowska

Ilona Łepkowska zdradza pomysł, jaki miała na śmierć Hanki Mostowiak

Minęło 11 lat od śmierci Hanki Mostowiak, w którą wcielała się Małgorzata Kożuchowska. Bohaterka wówczas wjechała w pamiętne kartony, jednak to nie one były przyczyną jej odejścia. Okazuje się, że nie doznała żadnych obrażeń, jednak gwałtowny manewr zestresował ją do tego stopnia, że doszło do pęknięcia tętniaka. Po latach Ilona Łepkowska zdradziła, że miała na tę scenę całkowicie inny plan, jednak nie pracowała wówczas jako scenarzystka ani producentka. Mimo to zaproponowała, aby Hanka przeszła operację, w wyniku której wdałaby się sepsa i miała okazję pożegnać się z bliskimi.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.