Tomasz Kammel ma elegancki apartament w centrum stolicy. Sypialnia jak z hotelu

Tomasz Kammel chętnie pokazuje kolejne fragmenty apartamentu w centrum Warszawy. Zadbał o każdy szczegół. Sprawdzamy, jak mieszka.

Salon 

Podróż po luksusowym apartamencie Tomasza Kammela rozpoczynamy od salonu. Prezenter wielokrotnie chwalił się zdjęciami dużego narożnika, na którym nie tylko odpoczywa, ale i ćwiczy na tle panoramy Warszawy. Nie jest to jednak jedyna sofa w tym pomieszczeniu. Wokół szklanego stolika zostały ustawione dwie kanapy w neutralnej kolorystyce, na których położył kilka poduszek. Sprawiają, że całość wydaje się dużo bardziej przytulna. Naprzeciwko zawisł duży telewizor, pod którym znajduje się kominek.

 
Zobacz wideo Marzena Rogalska o "PnŚ". Kammel się do niej nie odzywa

Tomasz KammelTomasz Kammel Instagram @tomaszkammel

Domowa biblioteczka

W tle dostrzegamy regał z książkami w zabudowie. Obok niego stanął obrotowy fotel wykończony drewnem z podnóżkiem. Nie mogło zabraknąć obrazów. Nad komodą zawisł jeden z podobizną Marilyn Monroe, natomiast obok domowej biblioteczki Kammel postawił na sztukę nowoczesną.

 

Kuchnia i jadalnia

Salon został oddzielony od kuchni czarną wyspą z piekarnikiem. Górne szafki są w kolorze ciemnego drewna, natomiast dolne - białym. Tomasz Kammel postawił na srebrny funkcjonalny kran ze zlewem. Nie mogło zabraknąć akcesoriów do przechowywania, które dopełniają wnętrze. Z kolei w jadalni stanął duży czarny stół i klasyczne krzesła na drewnianych nogach.

 

Siłownia 

W apartamencie Tomasza Kammela jest także siłownia. Prowadzący "Pytania na śniadanie" wylewa na niej siódme, rzeźbiąc sylwetkę, czym często chwali się w mediach społecznościowych. Zadbał o dobór profesjonalnego sprzętu, takiego jak sztangi z kolorowymi obciążnikami czy maszyny do ćwiczeń. 

Tomasz KammelTomasz Kammel Instagram @tomaszkammel

Łazienka

Łazienka Tomasza Kammela wydaje się być jednym z mniejszych pomieszczeń, jednak trzeba przyznać, że została urządzona w bardzo funkcjonalny sposób. Prezenter postawił na biel i beżowe płytki w dwóch odcieniach. Na lustrze został zamontowany kurek do kranu, a w tle widać dużą wannę. 

Tomasz KammelTomasz Kammel Instagram @tomaszkammel

Sypialnia

W sypialni stanęło duże łóżko, obok którego są szafki nocne, ale to ściana zwraca największą uwagę. Cała została obita szarym tapicerowanym zagłówkiem, do którego przytwierdzono czarne lampki.

Tomasz KammelTomasz Kammel Instagram @tomaszkammel

Więcej zdjęć znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.