Małgorzata Kożuchowska pokazała syna. Fani nie mogą się nachwalić "Ale duży!"

Małgorzata Kożuchowska dokłada wszelkich starań, by chronić prywatność dorastającego syna. Z tego względu Jan Franciszek rzadko gości na fotografiach publikowanych przez aktorkę w mediach społecznościowych. Ostatnio gwiazda zaprezentowała fanom zdjęcie, na którym pozuje z chłopcem.

Wiele spośród znanych osób robi wszystko, by trzymać swoje dzieci z daleka od blasku fleszy i imprezowych ścianek. Przynajmniej tak długo, aż sami zainteresowani nie podejmą decyzji, że chcą iść w ślady znanych rodziców i nie doświadczą uczucia zwanego parciem na szkło. Są jednak i tacy, którzy umawiają się z kolorowymi magazynami na sesje okładkowe tuż po porodzie.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska śpiewa "Shallow". Ma talent?

Małgorzata Kożuchowska chce, by syn zachował anonimowość

Małgorzata Kożuchowska należy do gwiazd, które wybierają wariant pośredni. Selekcjonując zdjęcia, które trafią na Instagram, kieruje się pewnym kluczem – do publikacji nadadzą się tylko te, na których nie widać twarzy Jana. Ta strategia wydaje się całkiem rozsądna, ale nie wszystkim się podoba:

Zastanawialiście się kiedyś, jak to wygląda w praktyce? Celebryci wołają do dzieci: „Uwaga, robimy zdjęcie. Na trzy-cztery, odwracacie się?" – ironizują fani.

Gwiazda przebywa właśnie na wakacjach, które najpewniej uzna za udane, mimo drobnej niedogodności po drodze – podczas przesiadki na lotnisku odkryła, że zaginęła jej walizka. Fotodokumentacja urlopu nad ciepłym morzem już trafiła na profil Kożuchowskiej. A tam, niespodzianka, dwa ujęcia z Jankiem. Uwadze komentujących nie uszedł fakt, jak bardzo chłopiec wyrósł:

Jaki duży!
Wow, za chwilę mamę przerośnie
Ale urósł, no, no, no! – chwalili.
 

Obserwatorzy instagramowego konta aktorki zwrócili też uwagę, że mama i syn są wyjątkowo stylowi. Rzeczywiście, przyglądając się ich wyborom konfekcyjnym, nie da się zaprzeczyć.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.