Derby 2022. Małgorzata Kożuchowska w sukience w grochy i z drogą torebką. Uwagę kradnie fascynator

Małgorzata Kożuchowska przyszła na Galę Derby 2022 w niecodziennej stylizacji. Szczególną uwagę przyciągnął jej fascynator na głowie. Jedna z fanek była zachwycona oryginalnym nakryciem głowy.

Małgorzata Kożuchowska zjawiła się na Gali Derby 2022 w nietuzinkowej stylizacji. Podczas wyścigów konnych pokazała się w bardzo oryginalnym looku. Trudno było skupić się na konkretnej części garderoby, ponieważ każdy element "outfitu" nas zafascynował. "Pani Małgosiu, jest pani cudowna!" - napisała jedna z fanek.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska była we Lwowie. "Wojna w Ukrainie prowadzona przez rosyjskiego zbrodniarza nigdy nie powinna mieć miejsca"

Małgorzata Kożuchowska z ekscentrycznym nakryciem głowy na Gali Derby 2022

Aktorka wybrała się na wydarzenie organizowane na torze wyścigów konnych na Służewcu. Założyła na tę okazję oryginalną stylizację składającą się z sukienki w grochy oraz szalonego fascynatora na głowie. Uwagę przykuwał także wyhaftowany kwiatowy wzór na dole sukienki w grochy, który dodawał całości eklektyzmu.

 

Trudno było skupić się na jednym elemencie stylizacji, ponieważ każda rzecz przykuwała oko. Małgorzata Kożuchowska nie zapomniała podbić eleganckiego "looku" luksusowym dodatkiem. Zdecydowała się na drogą torebkę od Caroliny Herrery. We wpisie aktorka pochwaliła się, że dobrze wytypowała zwycięskiego konia.

Nie ma to jak postawić na dobrego konia.

Fani byli zdania, że stylizacja aktorki wzbudza pozytywne odczucia.

Lubię takie sukienki, już ją wypatrzyłam u pani - napisała jedna z fanek.

Inna dodała:

Pani Gosiu, wspaniały fascynator na głowie. Wow!

Zgadzacie się ze słowami internautów? Przypadła wam do gustu stylizacja Małgorzaty Kożuchowskiej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.