Marta Manowska jest zakochana! Dokazywała z partnerem na plaży. Są zdjęcia

Wszystko wskazuje na to, że w życiu Marty Manowskiej pojawił się ktoś szczególny. Prowadząca "Rolnik szuka żony" została przyłapana na plaży z tajemniczym mężczyzną.

Marta Manowska niechętnie mówi publicznie o sprawach sercowych. Choć prowadząca program "Rolnik szuka żony" cieszy się ogromną sympatią widzów, którzy doceniają jej ciepło i empatyczne podejście do uczestników, jak dotąd w życiu prywatnym zdawało się nie wieść jej tak dobrze. Aż do teraz! Prezenterka została zauważona na plaży podczas spaceru z pewnym mężczyzną. Sądząc po czułych gestach, łączy ich coś więcej niż przyjaźń.

Zobacz wideo Marta Manowska ma kompleksy. Jednego się pozbyła, ale gardzi operacjami plastycznymi

Marta Manowska ma nowego partnera! Prowadząca "Rolnik szuka żony" sfotografowana w objęciach tajemniczego mężczyzny

Tygodnik "Życie na gorąco" opublikował zdjęcia, na których prowadząca "Rolnik szuka żony" spaceruje, trzymając się za rękę z tajemniczym mężczyzną. Para została przyłapana między Chałupami a Władysławowem - na Półwyspie Helskim. Według relacji tabloidu zakochani udali się do restauracji tuż nad brzegiem Zatoki Puckiej, a następnie nieśpiesznie na romantyczny spacer po molo.

Śmiali się, rozkoszowali wspólnie spędzonym czasem. Na końcu tej drogi stanęli na dłuższą chwilę. Przytuleni wpatrywali się w spokojną tego dnia wodę zatoki. W pewnym momencie mężczyzna szepnął coś Marcie na ucho. Co? To już pozostaje ich tajemnicą. Ale na pewno słodką, bo gwiazda z uśmiechem rzuciła się ukochanemu na szyję.

Marta ManowskaMarta Manowska zdjęcie z tygodnika 'Życie na gorąco'

Ponoć wybranek Marty Manowskiej pochodzi z Trójmiasta, dlatego też prowadząca musiała przyjechać do niego aż z Warszawy. Po skończonym spotkaniu rozstali się na parkingu, nie szczędząc sobie przy tym czułości.

Ostatnimi czasy Manowska łączona była z jednym z dźwiękowców TVP oraz bratem uczestnika "Rolnik szuka żony", z którym udała się w podróż do Meksyku. Żadna z tych relacji nie przerodziła się jednak w nic więcej. Myślicie, że tym razem to prawdziwa miłość?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.