Marta Manowska szczęśliwie zakochana. Jej partner pracuje w telewizji. "Nie ma publicznych pocałunków, ale wszyscy wiedzą"

Marta Manowska jest w związku z tajemniczym Adamem. Wiemy, czym zajmuje się mężczyzna.

Więcej ciekawych artykułów na stronie głównej Gazeta.pl

Marta Manowska połączyła już wiele par w programie "Rolnik szuka żony" czy "Sanatorium miłości". Sama jednak długo pozostawała singielką. Teraz jest szczęśliwie zakochana i wybiera się z ukochanym na ślub. 

Danuta Stenka, Anna Kalczyńska, Aneta KręglickaSocha poznała męża w wieku 16 lat. A Stenka? Niektóre gwiazdy nie chwalą się partnerami

Zobacz wideo Marta Manowska ma kompleksy. Jednego się pozbyła, ale gardzi operacjami plastycznymi

Marta Manowska zakochana 

Marta Manowska nie należy do grona gwiazd, które lubią mówić o swojej prywatności. Niewiele zdradza też na temat miłosnej relacji, która łączy ją z tajemniczym Adamem. 

Jestem szczęśliwa. Chyba szczęśliwie zakochana. Myślę, że to ten jedyny. Czy jest to osoba z branży… zostawię to dla siebie. I tak mówię więcej, niż do tej pory mówiłam - podała w rozmowie z portalem Jastrząb Post. 

Teraz jednak wiadomo, że ukochany gospodyni programu "Rolnik szuka żony" jest związany ze światem show-biznesu, a para poznała się właśnie na planie "Sanatorium miłości", gdzie mężczyzna pracował jako dźwiękowiec. Utalentowany Adam współpracował też przy takich produkcjach, jak "O mnie się nie martw", "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3", "Pensjonat nad rozlewiskiem" czy "Zawsze warto". 

Marta ManowskaManowska o swoich eks. "Pierwszy nadal wysyła mi zdjęcia". Jest wybuchowa

Póki co zakochani nie afiszują się ze swoją relacją. O tym jednak, że łączy ich gorące uczucie mówił w rozmowie z "Na Żywo" jeden z uczestników "Rolnik szuka żony". 

Ukrywają się, nie ma publicznych pocałunków ani trzymania się za rękę, ale wszyscy wiedzą, że po pracy tych dwoje spędza czas razem, z dala od wścibskich oczu - czytamy.

Manowska zabrała już jakiś czas temu ukochanego na ślub Adama z "Sanatorium miłości". Teraz czeka ich kolejne wspólne wyjście. Zakochani pojawią się bowiem w kościele na ślubie uczestnika show "Rolnik szuka żony" - Zbigniewa Klawikowskiego. Myślicie, że Manowska pochwali się w mediach społecznościowych zdjęciem z tego wydarzenia, a w kadrze pojawi się jej ukochany?

Więcej o: