Oliwia Bieniuk o Annie Przybylskiej. "Surowo mnie wychowywała". Było też o trudnych relach relacjach z ojcem

Oliwia Bieniuk postanowiła zdradzić, jaką mamą była Anna Przybylska. Okazuje się, że w domu nie miała nigdy taryfy ulgowej, a aktorka była surowym rodzicem.

Oliwia Bieniuk w ostatniej rozmowie dla "Dzień dobry TVN" opowiedziała o tym, jak wyglądała jej relacją z mamą. Anną Przybylską miała ją dość surowo wychowywać. Mimo to uważa, że teraz byłaby z niej dumna. Tak osobistej wypowiedzi nikt się nie spodziewał.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk: Przeżywałam śmierć mamy na oczach całej Polski

Betty White, Dwayne Johnson, MadonnaTe gwiazdy mają na koncie wpisy do księgi rekordów Guinnessa. Nie które nawet kilka

Oliwia Bieniuk była surowo wychowywana. "Jak mama odeszłą, to się zmieniło"

Oliwia Bieniuk - najstarsze dziecko zmarłej Anny Przybylskiej - udzieliła wywiadu telewizji śniadaniowej. Zdobyła się w rozmowie z dziennikarką na intymne wyznanie.

Myślę, że mama by mi kibicowała i byłaby bardzo zadowolona. Uważam, że ona chce, żebym była szczęśliwa, więc wspierałaby mnie w tym, co robię - podkreśliła.

Bez lukru opowiedziała o matce. Okazuje się, że Przybylska stawiała jej bardzo wysoko poprzeczkę i była surowa. Przyznała też, że łagodniejszym rodzicem był Jarosław Bieniuk. Jednak śmierć Anny Przybylskiej wiele zmieniła. Wtedy relacja ojca i córki zaczęła się psuć.

Mama była tą osobą, która surowo mnie wychowywała, a tata był taką osobą, która jak się kłóciłyśmy, to mówiła: "Przestańcie dziewczyny, to nie ma sensu". To był taki nasz mediator. Moja mama była bardzo pedantyczna, lubiła sprzątać i bardzo twardo nas wychowywała. Trójka dzieci, dwóch chłopców i jedna dziewczynka, to spore wyzwanie. Jak mama odeszła, to się zmieniło. Zaczęłam dojrzewać, zmieniłam się, zaczęłam się buntować. Tata musiał stać się tym złym policjantem, nie lubiliśmy się. Teraz jest bardzo dobrze, jestem duża i już sama podejmuję decyzje.

Film biograficzny o Annie Przybylskiej za chwilę w kinach

Warto dodać, że film "Ania" zadebiutuje na ekranach kin 7 października 2022 roku. Jarosław oraz Oliwia Bieniuk już widzieli przedpremierowo film. Córka Anny Przybylskiej podzieliła się spostrzeżeniami z przedpremierowego pokazu na Instagramie. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ. Oprócz tego na temat filmu wypowiedziała się także matka zmarłej aktorki.

Co myślicie o słowach Oliwii Bieniuk? Powinna ze szczegółami opowiadać w mediach o rodzinnych relacjach?

Więcej o: