Jarosław Bieniuk i Oliwia Bieniuk widzieli już dokument o Annie Przybylskiej. Córka aktorki zdradza: Mocno to przeżyłam

Najbliżsi Anny Przybylskiej mieli już okazję zobaczyć film dokumentalny o niej. Podczas emisji "Ani" nie brakowało ogromnych emocji. Swoimi przeżyciami podzielił się partner zmarłej aktorki Jarosław Bieniuk, a także jej córka Oliwia Bieniuk.

Dużymi krokami zbliża się premiera filmu dokumentalnego o Annie Przybylskiej. "Ania" wejdzie na ekrany kin 7 października. Dwa dni wcześniej, w rocznicę śmierci popularnej aktorki, planowana jest oficjalna premiera filmu. Bliscy Anny Przybylskiej mieli już okazję zobaczyć dokument. Jarosław Bieniuk, partner i ojciec dzieci aktorki, podzielił się swoimi odczuciami po projekcji. Nie brakowało emocji. 

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk: Przeżywałam śmierć mamy na oczach całej Polski

Jarosław BieniukJarosław Bieniuk wspomina Przybylską. Dodał niepublikowane prywatne zdjęcie. "Tacy młodzi"

Jarosław Bieniuk widział film dokumentalny o Annie Przybylskiej: 90 minut, a tyle emocji, wspomnień, życia

Jarosław Bieniuk opublikował post na Instagramie z kadrem z filmu "Ania". Do zdjęcia dodał znamienny opis.

90 minut, a tyle emocji, wspomnień, życia. Wczoraj z całą rodziną po raz pierwszy zobaczyliśmy film "Ania". Niesamowita karuzela uczuć - napisał.
 

Swoimi spostrzeżeniami po emisji filmu podzieliła się także córka zmarłej aktorki Oliwia Bieniuk.

Pytaliście mnie ostatnio, czy widziałam film "Ania". W rodzinnym gronie mogliśmy wczoraj go zobaczyć. Ogromne emocje, mocno to przeżyłam, ale było warto. Mama jest w nim taka, jaką ją pamiętam - wyznała Oliwia Bieniuk.
 

Anna Przybylska ogromną popularność i sympatię widzów zdobyła dzięki udziałowi w serialu "Złotopolscy". Telewizja Polska postanowiła ostatnio przypomnieć stare odcinki kultowej produkcji. Aktorka zmarła 5 października 2014 roku. Chorowała na guza trzustki. Leczyła się w gdańskiej klinice, ale także w Szwajcarii. Ze związku z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem miała trójkę dzieci: córkę Oliwię oraz synów - Szymona i Jana. 

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk zdradza, gdzie i co będzie studiować. Wybrała prywatną szkołę

Więcej o: