Jarosław Bieniuk wspomina Annę Przybylską. Dodał niepublikowane prywatne zdjęcie. "Tacy młodzi"

Jarosław Bieniuk w nocy 31 lipca opublikował na Instagramie zdjęcie z Anną Przybylską. Widać, że bardzo za nią tęskni.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk swego czasu tworzyli jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Brylowali na salonach, a aktorka nie ukrywała miłości do partnera. Publicznie zachwycała się piłkarzem i wprost mówiła o tym, jak wiele radości i wsparcia dają sobie nawzajem w tym związku. Niestety w wyniku raka trzustki w październiku 2014 roku Przybylska zmarła. Kilka lat po śmierci aktorki zrealizowano film dokumentalny, opowiadający o jej życiu. Z okazji nadchodzącej premiery na profilu Bieniuka pojawiło się archiwalne zdjęcie z ukochaną.

Zobacz wideo Andrzej Piaseczny rozpływa się nad Bieniuk i wspomina Przybylską: Nie mieliście prawa takiej Anki znać

Jarosław Bieniuk opublikował archiwalną fotografię z Anną Przybylską

Film "Ania" trafi do kin 7 października, czyli niemalże w dniu ósmej rocznicy śmierci aktorki. W oczekiwaniu na premierę Jarosław Bieniuk opublikował na swoim profilu w mediach społecznościowych czarno-białą archiwalną fotografię z ukochaną.

Jarosław BieniukBieniuk miał nieprzyjemności przez związek z Przybylską. Koledzy wymyślili mu przezwisko

Widać na nim piłkarza obciętego na krótko, który w koszulce moro i rozmawiając przez telefon komórkowy, spogląda prosto w obiektyw. Towarzyszy mu młoda i rozbawiona Anna Przybylska, która w białej koszulce bez rękawów figlarnie wystawia język do aparatu. Zdjęcie zostało podpisane krótkim "ANIA" i opatrzone emotikoną w kształcie serca.

 

W sekcji komentarzy szybko pojawiło się mnóstwo ciepłych słów, skierowanych w stronę aktorki, a także ogrom serc pozostawionych przez wiernych fanów:

Kobieta niezwykła. Miała w sobie to coś, co mało kto ma.
Nie dało się jej nie kochać.
Tak brakuje tej kobiety...

Anna Przybylska, Jarosław BieniukBieniuk pokazał ostatnie zdjęcia z planu filmu o Annie Przybylskiej. "Dziękujemy "

Zamierzacie wybrać się do kin na film o życiu Anny Przybylskiej?

Więcej o: