Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl
Uwielbiana przez widzów Anna Przybylska zmarła w wyniku choroby 5 października 2014 roku. Od tego czasu regularnie pojawiały się w mediach informacje o tym, że powstanie dokument opowiadający o jej życiu. Okazało się, że pomysł rzeczywiście został zrealizowany, ale dopiero po kilku latach od jej śmierci.
Oficjalnie nie wiadomo jeszcze, kiedy odbędzie się premiera. W sieci pojawiły się plotki, że najprawdopodobniej dokumentalna produkcja po raz pierwszy zostanie pokazana 5 października, czyli w dniu ósmej rocznicy śmierci aktorki. W lutym 2022 roku Jarosław Bieniuk opublikował w mediach społecznościowych krótki zwiastun filmu, do którego dodał wzruszający wpis.
Moi Drodzy, wrzucając ten krótki teaser, mogę dzisiaj oficjalnie potwierdzić, że powstanie film dokumentalny o Ani. Dla mnie i dla mojej rodziny będzie to najważniejszy, ale pewnie i najtrudniejszy film w życiu. Dziękuję Krystianowi Kuczkowskiemu i Michałowi Bandurskiemu za sześć lat cierpliwości. Myślę, że dopiero dzisiaj jesteśmy na to gotowi.
Z kolei w czwartek 19 maja Bieniuk w opublikowanym na Instagramie poście oznajmił, że padł ostatni klaps na planie filmowym.
Wczoraj zakończyły się zdjęcia do filmu "Ania". Dziękujemy całej ekipie za ten wytężony czas i życzymy dobrej energii podczas montażu - napisał Bieniuk.
Do wpisu dodał zdjęcie, na którym widzimy go stojącego na plaży w towarzystwie ekipy filmowej. Oprócz tego podzielił się z internautami przepięknym kadrem ukazującym go na tle zachodzącego słońca.
Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina
Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl
Новини з України - Ukrayina.pl
Andrzej z Plutycz pokazuje kulisy remontu w domu. Niebywałe, co udało mu się znaleźć
Maja Staśko wzięła ślub. 31 marca pokazała rzadki kadr z partnerem
U Moniki Miller zdiagnozowano tężyczkę. "Muszę cały czas być gotowa na to, że..."
Pola Wiśniewska wbija szpilę Michałowi Wiśniewskiemu. Opublikowała wpis, który uderza w jej (jeszcze) męża
Tiger Woods zatrzymany po wypadku. Wyszło na jaw, co przy nim znaleziono
Wieści o córce Gonery i Przygody przyszły 30 marca. Wielki sukces Nastazji
Willa Kwaśniewskich na Mazurach robi wrażenie. Tam odpoczywają od miejskiego zgiełku
18-latek z "Must Be the Music" dostał pismo od prawnika rodziców. Poszło o słowa, które powiedział w programie
Afera w "Sanatorium miłości"? Scenarzysta przerywa milczenie ws. Barbary