Zakończono nagrania do filmu o Annie Przybylskiej. Jarosław Bieniuk na ostatnim zdjęciu z planu

Jarosław Bieniuk poinformował na Instagramie, że 18 maja zakończyły się zdjęcia do filmu o Annie Przybylskiej. Do wpisu dodał zdjęcie ukazujące kulisy powstawania dokumentu.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Uwielbiana przez widzów Anna Przybylska zmarła w wyniku choroby 5 października 2014 roku. Od tego czasu regularnie pojawiały się w mediach informacje o tym, że powstanie dokument opowiadający o jej życiu. Okazało się, że pomysł rzeczywiście został zrealizowany, ale dopiero po kilku latach od jej śmierci.

'Złotopolscy'. Tak wyglądają główni aktorzy po latachZobaczcie, jak zmienili się aktorzy "Złotopolskich". To już 25 lat od premiery

Zobacz wideo Piaseczny porównał Bieniuk do Przybylskiej. Co ona na to? "Wzrusza mnie to, ale nie będę płakać"

Jarosław Bieniuk pokazał ostatnie zdjęcie z planu filmowego

Oficjalnie nie wiadomo jeszcze, kiedy odbędzie się premiera. W sieci pojawiły się plotki, że najprawdopodobniej dokumentalna produkcja po raz pierwszy zostanie pokazana 5 października, czyli w dniu ósmej rocznicy śmierci aktorki. W lutym 2022 roku Jarosław Bieniuk opublikował w mediach społecznościowych krótki zwiastun filmu, do którego dodał wzruszający wpis.

Moi Drodzy, wrzucając ten krótki teaser, mogę dzisiaj oficjalnie potwierdzić, że powstanie film dokumentalny o Ani. Dla mnie i dla mojej rodziny będzie to najważniejszy, ale pewnie i najtrudniejszy film w życiu. Dziękuję Krystianowi Kuczkowskiemu i Michałowi Bandurskiemu za sześć lat cierpliwości. Myślę, że dopiero dzisiaj jesteśmy na to gotowi.

Z kolei w czwartek 19 maja Bieniuk w opublikowanym na Instagramie poście oznajmił, że padł ostatni klaps na planie filmowym.

Wczoraj zakończyły się zdjęcia do filmu "Ania". Dziękujemy całej ekipie za ten wytężony czas i życzymy dobrej energii podczas montażu - napisał Bieniuk.

Do wpisu dodał zdjęcie, na którym widzimy go stojącego na plaży w towarzystwie ekipy filmowej. Oprócz tego podzielił się z internautami przepięknym kadrem ukazującym go na tle zachodzącego słońca.

Jarosław BieniukJarosław Bieniuk Instagram/@jaretpalmer

Karolina i Maciej SzaciłłoMąż Szaciłło nie akceptował jej wagi. "Nie mieszczę się w kanonie jego preferencji"

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: