Earth Festival. Zawadzka odsłoniła brzuch. Nie tylko ona. Wieniawa miała drugą odważną kreację

Trzeciego dnia Earth Festivalu w Uniejowie na scenie wystąpiły takie gwiazdy, jak Doda, Julia Wieniawa, Michał Szpak, Piasek czy zespół Pectus. Koncert poprowadziły Marcelina Zawdzka i Ilona Krawczyńska.

Earth Festival to impreza, której towarzyszą hasła związane z ekologią i ochroną środowiska. Wydarzenie trwało trzy dni, a na scenie w Uniejowie wystąpiło 30 polskich wykonawców. Trzeciego dnia odbył się koncert zatytułowany "Gwiazdy dla Czystej Polski". Mogliśmy usłyszeć Dodę, Anię Rusowicz czy Andrzeja Piasecznego. Jak prezentowały się gwiazdy wydarzenia transmitowanego na antenie Polsatu?

Zobacz wideo Sylwia Grzeszczak dostaje karygodne wiadomości

Earth Festival. Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska w niebanalnych kostiumach

Imprezę poprowadziły gwiazdy programu "Farma". Prezenterki zaprezentowały się fotoreporterom w oryginalnych stylizacjach. Obie postawiły na total look - Krawczyńska wybrała biel, zaś Zawadzka kolor niebieski. Ich niebanalne kostiumy przywodzą na myśl stylizacje gwiazd popu z końca lat 90. Na tym jednak nie koniec. Panie wskoczyły też w sukienki wykonane z... zawleczek od puszek.

Ilona Krawczyńska, Marcelina ZawadzkaIlona Krawczyńska, Marcelina Zawadzka AKPA

Drugą kreację miała też Julia Wienaiwa. Wykonując pierwszy utwór, miała na sobie czerwono-czarną stylizację. Później wskoczyła w lawendowy komplet. Całość dopełniły ciężkie, ciemne buty.

Julia WieniawaJulia Wieniawa Fot. Mieszko Piętka/AKPA

Z tłumu wyróżniała się również Anna Rusowicz. Piosenkarka uwielbia retro klimaty. Na festiwal wybrała biały kombinezon w stylu lat 70. z nacięciami w okolicach talii. Uwagę zwracała tiulowa narzutka ze złotymi aplikacjami. Jak zawsze postawiła na naturalną fryzurę - odwinięte od twarzy loki dodały jej lekkości i były kolejnym retro akcentem.

Anna RusowiczAnna Rusowicz AKPA

Ciekawe stylizacje wybrali również członkowie grupy Pectus. Bracia Szczepanikowie postawili na szerokie białe spodnie i ciemne koszulki czy koszule. Wyróżniał się jednak lider zespołu, Tomasz Szczepanik. Wokalista zaszalał i na ściance prezentował się w garniturze w kolorze nasyconej zieleni.

PectusPectus AKPA

Więcej zdjęć gwiazd obecnych na koncercie "Gwiazdy dla Czystej Polski" znajdziecie w naszej galerii na górze artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.