Paulina Krupińska i Damian Michałowski w "Dzień dobry TVN" pożegnali Piotra Balickiego. Wzruszający gest

W piątek 19 sierpnia zmarł Piotr Balicki, który na co dzień związany był ze stacją TVN. W sobotni poranek w "Dzień dobry TVN" prowadzący pożegnali kolegę.

19 sierpnia media obiegła informacja o śmierci Piotra Balickiego. W lutym 2022 roku prezenter TVN opublikował na Instagramie post, w którym wyznał, że ma czerniaka. Niestety, przez późną diagnozę Piotr Balicki odszedł w wieku 38 lat. Wiele gwiazd TVN-u postanowiło publicznie odnieść się do tej tragedii, m.in. Marcin Prokop, z którym pracował przy programie "Mam talent!", czy Katarzyna Skrzynecka, którą znał z show "Twoja twarz brzmi znajomo". Również Paulina Sykut-Jeżyna i Agnieszka Kaczorowska wspominały Balickiego. Prezentera pożegnali także prowadzący sobotni odcinek "Dzień dobry TVN", Paulina Krupińska i Damian Michałowski.

Zobacz wideo Po kim geny odziedziczyła córka Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki? Ma niebieskie oczy i blond włosy

Dziennikarze TVN żegnają zmarłego Piotra Balickiego

W trakcie prowadzenia sobotniego wydania "Dzień dobry TVN" Damian Michałowski i Paulina Krupińska nawiązali do śmierci kolegi. Prezenter zaczął:

Nie wiadomo, jak zacząć informację, którą chcielibyśmy państwu przekazać, bo boli ona nas wszystkich, wszystkich pracowników TVN-u.

Paulina Krupińska dodała:

Był niezwykle energicznym, wesołym, pełnym optymizmu człowiekiem. […] Pracował przy produkcjach TVN-u, zagrzewał publiczność do żywej reakcji. Był naprawdę świetny w tym, co robił.

Na ekranie zostało wyświetlone zdjęcie prezentera.

Damian Michałowski opowiedział także, o tym, że miał przyjemność oglądać Balickiego na planie "Mam talent!". Dziennikarz był wtedy widzem.

Pamiętam, że kiedyś byłem na widowni w programie "Mam talent!" i Piotrek tam zagrzewał tę publiczność, czyli m.in. mnie. Patrzyłem na niego z wielkim podziwem i mówiłem, że jak już będę dorosły, to chcę mieć tyle energii, siły i radości w sobie, ile miał ten facet. To niebywałe, że nie ma Piotrka już z nami.

Piotr Balicki zostanie pochowany w piątek, 26 sierpnia 2022 r. Msza odbędzie się o godz. 15 w Kościele Matki Bożej Różańcowej w Krakowie.

Czerniak, z którym zmagał się Piotr Balicki, jest najgroźniejszym nowotworem skóry. Jego wczesne rozpoznanie zwiększa szanse na przeżycie, dlatego zachęcamy do lektury poniższych tekstów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.