Piotr Balicki ma nowotwór. Opublikował wzruszający wpis. "Mój dom to obecnie Centrum Onkologii"

Piotr Balicki od lat rozbawia publiczność w wielu popularnych programach. Niestety, w jego życiu nastał trudny czas. Prezenter walczy o życie. Nawet w obliczu choroby, nie traci jednak poczucia humoru.

 Więcej aktualnych informacji znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna pokazała przygotowania do występu w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Piotr Balicki to znany prezenter i konferansjer. Pracował jako animator publiczności przy wielu popularnych produkcjach telewizyjnych. Rozgrzewał widownię m.in.: "Tańca z Gwiazdami", "Mam Talent" czy programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Mężczyzna wcielał się także w rolę trenera w show TVN - "Mali giganci". Ostatnio za pośrednictwem Instagrama przekazał przygnębiającą wiadomość. Wyznał, że zmaga się z ciężką chorobą.

Tak wygląda mieszkanie Aleksandry i Michała ŻebrowskichŻebrowscy spójnie połączyli kuchnię z salonem. W łazience postawili na nietypową wannę

Piotr Balicki poinformował o chorobie

Niedawno Piotr Balicki podzielił się z fanami przykrą informacją. Opublikował na Instagramie smutny wpis, w którym wyznał, że choruje na nowotwór.  

Nie ma co dłużej udawać, robić szpagaty intelektualne, kto wiedzieć powinien, a kto nie. Uciekać za parawany nieodczytanych niby wiadomości… Nie mam już sił, by ciągle opowiadać to samo. Może przez to, że dosłownie je straciłem. Czas, by tajemnica Poliszynela, przestała nią być. To, co napiszę, nie ma wywołać fali współczucia. Chcę tylko zatrzymać falę codziennych wiadomości w stylu "właśnie się dowiedziałam…" - napisał prezenter.

Whitney HoustonWhitney Houston odchodziła powoli. Na koncercie w Polsce nie przypominała siebie

Mimo ciężkiej choroby Balicki stara się nie tracić pogody ducha i poczucia humoru. Zapowiedział, że będzie dzielił się jedynie pozytywnymi aspektami swojego życia. 

Dlatego od dziś, pisząc właśnie ten konkretny post, chcę starać się wrócić do chociaż jednej jedynej rzeczy, której wilk mi nie odebrał, a która w moim życiu prowadziła mnie zawsze! Do poczucia humoru. Jeszcze go nie mam, jeszcze nie umiem bardzo żartować, ale obiecuję, że nie zobaczycie tu stories ze mną z rurkami w nosie z tlenem, a będę pokazywał wam te śmieszne rzeczy, które uda mi się uchwycić. Pogodne pielęgniarki, czy równie pogodną poranną zupę mleczną. A może wypuszczą mnie na chwilę i pojadę na wycieczkę do np. Psich Dołów i tam znajdę coś atrakcyjnego. Było wiele filmów o ludziach, którzy postanowili nagle złapać życie i zrobić to, czego nigdy nie robili. Dlatego płyńcie ze mną ku przygodzie. Zapraszam na pokład wszystkich. Bilet jest potrzebny! Bilet nazywa się uśmiech - napisał Piotr Balicki.
 

Pod postem internauci wyrazili swoje wsparcie i dodawali prezenterowi otuchy. Wśród komentujących znalazło się też wiele gwiazd. Słowa pokrzepienia przekazali m.in.: Kajra, Adam Zdrójkowski, Paulina Sykut-Jeżyna, Qczaj czy Gosia Andrzejewicz.

Piotruś! Przesyłam cały nadmiar energii i siły - napisał Qczaj.
Kocham i jesteśmy z tobą - przekazała  Kajra.
Przesyłam ci moc zdrowia - dodała Gosia Andrzejewicz.

My również życzymy prezenterowi dużo zdrowia.

Więcej o: