Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny regularnie inwestują w nieruchomości. Para na początku lutego 2022 kupiła luksusowy dom w Hiszpanii, a pod koniec grudnia 2021 roku pochwalili się, że spełnili marzenie i zostali właścicielami kolejnej działki w Zakopanem. W sercu Tatr mają już jedną posiadłość, której budowa rozpoczęła się w 2019 roku. Wszystko wskazuje na to, że niebawem będzie ona gotowa. Sami zobaczcie.
Piosenkarka aktywnie prowadzi instagramowy profil i chętnie dzieli się z fanami informacjami o sobie. Jakiś czas temu otrzymała od internautów pytanie, kiedy pochwali się wnętrzami domu w Zakopanem. Wówczas Marina przyznała, że pandemia pokrzyżowała im plany i wszystko przesunęło się w czasie.
Wykończenie domu miało trwać dwa lata, a przez pandemię trwa to już czwarty rok - napisała na Instagramie.
Okazuje się jednak, że remont powoli dobiega końca. W opublikowanej relacji Marina zaprezentowała kilka pomieszczeń w nowym domu.
Nie mogę się doczekać - czytamy w opisie do nagrania.
Pomimo tego, że wnętrza jeszcze nie są umeblowane, to już teraz można przypuszczać, że będą prezentować się bardzo elegancko. Pomieszczenia są bardzo jasne i króluje w nich biel. Na ścianach w salonie i korytarzu znajduje się sztukateria. Podobnie jest w kuchni, oprócz tego możemy tam również dostrzec marmur. Zdjęcia wnętrz znajdziecie w galerii u góry strony.
Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl
Łukasz Simlat widział ojca tylko raz w życiu. Po latach dostał od niego list
Wojciechowska apeluje do Mroza. "Nie wiem, k***a, czy to można odkręcić teraz". Jest odpowiedź pisarza
Julia Wieniawa zmierzyła się z hitem Marka Grechuty. Widzowie wydali werdykt
Robert Makłowicz dostał propozycję walki w oktagonie. Jego reakcja to złoto
Zamienili dom na dwupiętrowy, luksusowy apartament. Szatanowie pokazali, jak mieszkają
Po krótkich włosach Pauliny Smaszcz nie ma już śladu. Ekspert pod wrażeniem. "Odjęła sobie 15 lat"
Rozenek w złotym gorsecie i turbanie na gali Mensah i Brzoski. "Materiał barwiony pigmentem z pyłu ghańskich skał"
Sandra Kubicka pokazała zdjęcie z ukochanym. Miłość kwitnie
Śledczy poszukują Polki, która zaginęła na Majorce. Natrafili na zaskakujący trop