Marina chwali się nową willą. Wielki basen, a w ogrodzie palmy. Tak luksusowo jeszcze nie było

W opublikowanej na Instagramie relacji Marina Łuczenko-Szczęsna pochwaliła się wnętrzami nowego domu. Przy okazji nareszcie zdradziła, gdzie znajduje się luksusowa posiadłość.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Marina Łuczenko-Szczęsna aktywnie prowadzi swój instagramowy profil i chętnie dzieli się z fanami ciekawostkami na temat życia prywatnego. Tym razem pokazała, jak i gdzie wraz z najbliższymi spędza wakacje. Na opublikowanym w sieci nagraniu możemy zobaczyć nie tylko jej męża, który bawi się z synem, ale również wnętrze ich nowego domu, który jak się okazało, znajduje się w Hiszpanii.

Zobacz wideo Marina Łuczenko-Szczęsna nagrała filmik, jak jej syn Liam śpiewa hymn Polski

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna kupili dom w Hiszpanii

Plotki o tym, że Marina i jej mąż Wojciech Szczęsny kupili nowy dom, pojawiły się na początku lutego 2022 roku. Wówczas celebrytka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym wraz z synem pozuje na tle zapierającego dech w piersiach widoku. Do fotografii dodała krótki, ale bardzo wymowny podpis:

Nowa energia - napisała.
 

W komentarzach fani szybko domyślili się, że chodzi o nową nieruchomość i zaczęli dopytywać, gdzie tym razem zamieszkała słynna para.

Gdzie teraz mieszkacie? - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Wówczas kilka osób domyśliło się, że najprawdopodobniej chodzi o Hiszpanię, ale celebrytka przez kilka miesięcy nie potwierdzała tych plotek.

Jaka to część Hiszpanii - napisała jedna z fanek.
Marbella - odpowiedziała inna.

Wszelkie wątpliwości zostały, kiedy Marina zdradziła, że rzeczywiście chodzi o Hiszpanię. Na krótkim nagraniu, które opublikowała w sieci, możemy zobaczyć Wojtka Szczęsnego bawiącego się z psem oraz synem.

Ktoś tu właśnie rozpoczyna wakacje w naszym nowym domku w Hiszpanii.

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-SzczęsnaWojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna Instagram/@marina_official

Oprócz radosnych chwil celebrytka pokazała również, jak został urządzony ich nowy dom. W salonie przeważają jasne barwy. Nie mogło tam również zabraknąć eleganckich dodatków i roślin. Niesamowicie prezentuje się także przestrzeń na zewnątrz. W luksusowej posiadłości pary znajduje się duży basen, przy którym mogą się wylegiwać w wolnych chwilach. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii powyżej artykułu. 

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-SzczęsnaWojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna Instagram/@marina_official

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.