Agnieszka Włodarczyk pokazywała kulisy wyścigu Roberta Karasia. Potem zrezygnował

Agnieszka Włodarczyk dzielnie wspierała Roberta Karasia podczas dziesięciokrotnego Ironmana. Przed południem informowała o jego stanie, jednak w okolicach godziny 18 okazało się, że musiał zrezygnować.

Robert Karaś od kilku dni jest na językach całej Polski. Rodacy śledzili jego poczynania na mistrzostwach świata w triathlonie na dziesięciokrotnym dystansie Ironmana. Sportowiec obecnie przebywa w Szwajcarii, gdzie przepłynął już 38 km, przejechał rowerem 1800 km i pokonał dystans 65 km biegu. Na miejscu towarzyszy mu ukochana Agnieszka Włodarczyk, która bardzo wszystko przeżywa.

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub?! Enigmatycznie tłumaczy, co się stało

dom Marcina MilleraMarcin Miller mieszka w luksusie, ale to ogród robi robotę. Spójrzcie na ten taras

Agnieszka Włodarczyk relacjonuje udział Roberta Karasia w triathlonie

18 sierpnia przed południem Agnieszka Włodarczyk poinformowała obserwatorów, że jej partner zostawił w tyle pozostałych rywali i o 11 był jedynym zawodnikiem, który już przystąpił do biegu. Aktorka później wybrała się do miejsca, w którym został przygotowany posiłek dla jej ukochanego. Przy okazji opowiedziała, jak mu idzie.

Na tamtą chwilę Robert Karaś miał za sobą 62 km biegu. Agnieszka Włodarczyk nie ukrywa, że kiedy pokonywał dystans rowerem, była bardzo zestresowana. Sportowiec był jednak - jej zdaniem - w dość dobrej formie.

Mam nagły przypływ energii, cieszę się ze Robert już nie jedzie na rowerze, bo dla mnie to jest najbardziej niebezpieczne. Cieszę się, że jest bliżej ziemi i jest w miarę dobrej formie. Dziękuję za wszystkie wiadomości, za troskę. Robert właśnie jest przy 62 km. Trzymajcie dalej kciuki, mam nadzieje, ze wszystko skończy się pomyślnie - relacjonowała Agnieszka Włodarczyk.

Agnieszka Włodarczyk wspiera Roberta KarasiaAgnieszka Włodarczyk wspiera Roberta Karasia Instagram @agnieszkawlodarczykofficial

Po nagraniu aktualizacji Agnieszka Włodarczyk ruszyła razem z kucharzem, aby dostarczyć posiłek Robertowi Karasiowi. Na postoju przywitał go syn, z którym spędził wolną chwilę.

Agnieszka Włodarczyk wspiera Roberta KarasiaAgnieszka Włodarczyk wspiera Roberta Karasia Instagram @robert_karas_teamkaras

Niestety z uwagi na stan zdrowia lekarze zabronili Robertowi Karasiowi dalszego udziału w wyścigu.

Agnieszka Włodarczyk i Robert KaraśPartner Agnieszki Włodarczyk zaatakowany na trasie. Robert Karaś się nie poddaje

Więcej o: