Agnieszka Włodarczyk nie może patrzeć na cierpienie Roberta Karasia. Poruszające słowa

Agnieszka Włodarczyk bardzo przeżywa udział partnera w zawodach Ironmana. Aktorka wyznała, że patrzenie, jak Robert Karaś cierpi, sprawia jej ogromny ból.

Robert Karaś jest sportowcem, o którym mówi teraz cała Polska. 33-latek od 14 sierpnia bierze udział w mistrzostwach świata w triathlonie na ekstremalnym dystansie 10-krotnego Ironmana. W tym roku impreza odbywa się w Szwajcarii, gdzie zawodnicy muszą przepłynąć 38 km, przejechać na rowerze 1800 km i przebiec 422 km. Ukochana sportowca Agnieszka Włodarczyk cały czas go wspiera i relacjonuje wyścig w mediach społecznościowych. Teraz wyznała, że bardzo boi się o jego zdrowie.

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk urządza mieszkanie

Paulina SmaszczPaulina Smaszcz relaksuje się w basenie. Odsłoniła brzuch. "To jest dopiero petarda"

Agnieszka Włodarczyk cierpi razem z Robertem Karasiem

Agnieszka Włodarczyk podzieliła się na Instagramie zdjęciem, na którym widzimy jej zrelaksowanego partnera i ich syna. Do postu aktorka dołączyła opis, w którym wyznała, że patrzenie, jak cierpi Robert, sprawia jej ogromny ból.

Czy się denerwuję? No jasne jak cholera. Ciężko patrzeć na cierpienie ukochanego, ale tłumaczę sobie, że przecież on sam tego chciał. To jest jego życie i pasja. Ma do tego ogromny talent, więc jedyne co mogę teraz zrobić to wspierać go z całych sił i nie przeszkadzać w realizacji celu.
 

Agnieszka Włodarczyk przyznała też, że zespół Roberta Karasia ma już jej dosyć.

Niestety przeszkadzam całemu teamowi. Mają ze mną przerąbane. Zadaję mnóstwo pytań, chcę wszystko wiedzieć, kontrolować i pewnie uprzykrzam im życie. Ale serio widząc, jak on wygląda, chciałabym go zatrzymać, zdjąć z tej trasy, przytulić i zabrać do domu.

Robert Karaś jest obecnie na najlepszej drodze, by wygrać cały wyścig. 

Anna Lewandowska reaguje na plotki, że zablokowała transfer męża do PSGFrancuski dziennik podał informacje o "Lewej". Wkurzyła się i szybko zabrała głos

Więcej o: