Martyna Wojciechowska miała krótkie włosy. Później zaczęła zapuszczać. Oj, dobrze, że zmieniła uczesanie

Martyna Wojciechowska od lat wierna jest swojemu wizerunkowi i rzadko eksperymentuje z wyglądem. Kiedyś robiła to znacznie częściej.

Martyna Wojciechowska to znana dziennikarka i podróżniczka. Jest kobietą o wielu pasjach. Gwiazda TVN-u słynie też z dystansu do siebie. Prezenterka otwarcie krytykuje wyidealizowany świat, jaki kreują media społecznościowe. Na przestrzeni lat była żona Przemysława Kossakowskiego bardzo się zmieniła. Zobaczcie, jak wyglądała kiedyś.

Zobacz wideo Dlaczego Martyna Wojciechowska chodzi na czarno? Opowiedziała też o włosach

Martyna Wojciechowska przeszła sporą metamorfozę. Na starych zdjęciach trudno ją rozpoznać

Martyna Wojciechowska od lat wierna jest długim blond włosom. Dziennikarka zazwyczaj stawia też na naturalny, klasyczny makijaż. Stylizacje prezenterki są najczęściej stonowane. Gwiazda TVN-u chodzi najczęściej w czerni. W przeszłości podróżniczka prezentowała się jednak zupełnie inaczej.

20 lat temu Martyna Wojciechowska była prowadzącą programu "Big Brother". Dziennikarka miała wówczas krótką fryzurę, którą charakteryzowały modne w tamtym okresie "pazurki". Gwiazda nie bała się wówczas bawić kolorami. Uwagę zwraca też mocniejszy niż zazwyczaj makijaż.

Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska KAPiF

Kilka lat później podróżniczka zaczęła zapuszczać włosy. Podczas pracy na planie programu "Dzieciaki z klasą" jej kosmyki sięgały ramion. Ówczesna moda nie była łaskawa, spuśćmy więc zasłonę milczenia na stylizacje dziennikarki. Niestety, w tamtym wydaniu prezenterka wyglądała na znacznie starszą niż w rzeczywistości.

Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska KAPiF.pl

Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska KAPiF.pl

Pod koniec pierwszej dekady XXI wieku styl gwiazdy uległ znacznej poprawie. Na gali z okazji 20-lecia miesięcznika "Twój Styl" Wojciechowska zaprezentowała się w klasycznej czarnej kreacji z głębokim dekoltem.

Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska KAPiF

Więcej starych zdjęć Martyny Wojciechowskiej znajdziecie w naszej galerii na górze strony.