Zdjęcie na Euro 2012 zrobiło z Natalii Siwiec gwiazdę. Modelka opowiada o kulisach. "Wszystko przemyślane"

Natalia Siwiec wspomina słynne zdjęcie z Euro 2012. Gwiazda między innymi ucina spekulacje, czy cała sytuacja była "ustawką".

Natalia Siwiec od najmłodszych lat marzyła o popularności. Przełom nastąpił w 2012 roku podczas jednego z meczów piłkarskich Mistrzostw Europy. Została wtedy wypatrzona na trybunach i wkrótce potem została okrzyknięta "Miss Euro". Cały czas krążą plotki, według których cała sytuacja była świetnie przygotowaną "ustawką". Natalia Siwiec odniosła się do tych zarzutów.

Zobacz wideo Jak Quebonafide został nianią córki Natalii Siwiec?

Doda, Edward MiszczakDoda o przejściu Miszczaka do Polsatu. Boi się bana w telewizji?

Natalia Siwiec opowiada o kulisach słynnego zdjęcia na Euro 2012

Natalia Siwiec w rozmowie z "Galą" wspominała swego czasu, że podczas meczu Polska-Rosja, który odmienił jej życie, była w bardzo złym humorze.

Byłam zła, że nie mieliśmy loży VIP-owskiej. (...) Przed meczem Polska – Rosja były zamieszki i opóźnienia, więc fotoreporterzy chodzili po trybunach i robili zdjęcia. Jeden zaczął mnie fotografować. Byłam zła na niego.

Natalia SiwiecNatalia Siwiec EastNews

O tym, że internet został zalany jej zdjęciami, dowiedziała się następnego dnia.

Zdjęcia trafiły na polskie i zagraniczne strony internetowe. O całym zamieszaniu dowiedziałam się od siostry, która zadzwoniła do mnie z informacją o zdjęciach w sieci - wyznała w rozmowie z wroclaw.naszemiasto.pl

Natalia Siwiec zaprzeczyła jednocześnie w wywiadzie dla "Naszego miasta", że cała sytuacja była "ustawką".

W internecie pojawiały się komentarze, że specjalnie założyłam taką koszulkę, żeby przyciągnąć fotoreporterów, ale to nieprawda. Dzień przed meczem Polska — Rosja dostałam ją od mojego przyjaciela, który stwierdził, że prawdziwy kibic jak ja musi ją mieć.

Celebrytka pojawiała się na kolejnych meczach. Tym razem jednak była już umówiona z fotoreporterami.

Z fotoreporterami miałam ustawkę na Stadionie Narodowym. To już była świadomość, to już było wszystko przemyślane, koszulka z orłem, później "Bad Boy Campbell". (...) Umówiłam się z nimi, że przed meczem zapozuję dla nich na stadionie. Jestem przyzwyczajona do aparatu, bo od wielu lat pracuję jako modelka i bardzo to lubię.

Natalia Siwiec doskonale wykorzystała zainteresowanie wokół własnej osoby. Chociaż od Euro minęło już 10 lat wciąż świetnie sobie radzi w polskim show-biznesie. 

Paulina Holtz, Andrzej ChyraHoltz i Skibińska walczą z podwójnymi standardami pozując topless

Więcej o: