Aleksandra Żebrowska karmi córkę piersią w windzie. Dodała zdjęcie tydzień po porodzie

Aleksandra Żebrowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym możemy zobaczyć jak karmi swoją córkę piersią w windzie. Fotografia wywołała sporo emocji wśród obserwatorów celebrytki. Pojawiły się wymowne komentarze.

Ostatnio Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski powitalie na świecie czwarte dziecko. Do tej pory małżonkowie wychowywali trzech synów: Franciszka, Henryka i Feliksa. Tym razem doczekali się córki. Szczęśliwi rodzice nie zdradzili jeszcze jej imienia. Aleksandra Żebrowska przyzwyczaiła nas do tego, że często przełamuje stereotypy odnośnie tego, co powinno się publikować w social mediach. Właśnie wstawiła na Instagrama zdjęcie, na którym pokazała jak karmi dziecko piersią. 

Zobacz wideo Ola Żebrowska świętuje urodziny Michała Żebrowskiego

Aleksandra ŻebrowskaŻebrowska na nowym zdjęciu z córką. Opis zdradza drugie dno

Aleksandra Żebrowska pokazała fanom jak karmi córkę w windzie. Zachwyty w komentarzach

Aleksandra Żebrowska jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 300 tysięcy użytkowników. Żona Michała Żebrowskiego słynie z naturalności oraz szczerości. Często udostępnia zdjęcia bez makijażu oraz takie, na których pokazuje, jak przez ciąże zmieniło się jej ciało. Tym razem pochwaliła się przed fanami dwiema fotografiami z serii "przed i po". Zdjęcia zostały wykonane w windzie tydzień przed porodem i tydzień po nim. Na obu celebrytce towarzyszył mąż. Uwagę zwraca zwłaszcza to, na którym młoda mam karmi córkę piersią.

 

Udostępnione zdjęcia spodobały się obserwatorom Aleksandry. Pod postem zaroiło się od komentarzy. 

Widać, że to już czwarta dzidzia. Karmienie na stojąco w windzie. Bosko.
Pełnia szczęścia z bobasem po drugiej stronie brzucha.
W windzie jeszcze nie karmiłam, ale kilka śmiesznych miejscówek mam za sobą.
Piękni jak zawsze. Uwielbiam was. Jesteście tacy naturalni - pisali.

Wielu komentujących komplementowało Aleksandrę Żebrowską za naturalność i przełamywanie tabu na temat karmienia piersią w miejscach publicznych. 

Aleksandra ŻebrowskaŻebrowska pozuje z córką. Anegdota o defekacji kradnie jednak uwagę

Więcej o: