Straż graniczna przeszukała bagaż Cezarego Pazury. Żona aktora przeżyła chwile grozy

Cezary Pazura wraz z rodziną poleciał na wakacje do Kalifornii. Żona aktora opowiedziała o stresującej sytuacji, która przydarzyła im się na lotnisku w Stanach Zjednoczonych.

Edyta i Cezary Pazurowie na bieżąco relacjonują pobyt w Stanach Zjednoczonych. Na ich profilach w mediach społecznościowych nie brakuje wakacyjnych kadrów. Celebrytka stara się być również w stałym kontakcie z internautami. W opublikowanej na Instagramie relacji podzieliła się z obserwatorami historią, która wydarzyła się na lotnisku w Los Angeles. 

Doda, Małgorzata RozenekKidman jest na diecie jajecznej. A Doda? Tak gwiazdy utrzymują szczupłe sylwetki

Zobacz wideo Edyta Pazura pokazała swój dom na Mazurach

Bagaż Cezarego Pazury zwrócił uwagę straży granicznej 

Okazuje się, że pobyt w Stanach Zjednoczonych dla aktora i jego rodziny rozpoczął się dość niefortunnie. Edyta Pazura napisała, że na lotnisku w Los Angeles straż graniczna zainteresowała się bagażem jej męża. Co takiego się w nim znajdowało? 

Zaczęło się chwilą grozy już na lotnisku w Los Angeles. Gdy dostaliśmy walizki, podszedł do nas piesek patrolujący. Znajomi podejrzewali nas, a my podejrzewaliśmy znajomych. Piesek usiadł przy walizce Czara. Znajomo odetchnęli z ulgą, a ja się zaczęłam zastanawiać, jak będę samotnie wychowywać dzieci. Pani ze straży granicznej zajrzała do walizki Czara i zabrała nam kabanosy - czytamy na InstaStories. 

Edyta Pazura szczerze o rodzinnych wakacjach: Troje dzieci + USA= mieszanka wybuchowa

W najnowszym poście Edyta Pazura napisała, że uwielbia Stany Zjednoczone, przyznała jednak, że ciężko w nich o spokojne wakacje. Szczególnie, jeżeli podróżuje się z dziećmi.

Stwierdzenie "wakacje z dziećmi" to oksymoron, tym bardziej w pierwszych dniach, kiedy trzeba się zorganizować. Uwielbiam Stany. Biorę je garściami ze wszystkimi wadami i zaletami, jednak ilość bodźców przekracza nawet moje wyobrażenie o tym miejscu. Troje dzieci + USA. 

Celebrytka znalazła jednak rozwiązanie tej sytuacji. 

Postawiłam na dużą ilość lodów i innych uspokajaczy, abyśmy mogli chociaż spokojnie walizki przerzucić.

Do wpisu dodała zdjęcie, na którym pozuje u boku córek.

Edyta PazuraEdyta Pazura Instagram/@edyta_pazura

Edyta PazuraPazura nie użyła kremu z filtrem. Pokazała, jak wygląda jej twarz. "Pamiętajcie"

Więcej o: