Sylwia Bomba w końcu to zrobiła. Zmyła makijaż i wrzuciła nagranie. "Egzotyczna uroda"

Sylwia Bomba lubi robić się na bóstwo, a w mediach społecznościowych chętnie pokazuje się w starannie dobranych stylizacjach i pełnym makijażu. Tym razem zrobiła wyjątek i dodała nagranie inne niż wszystkie.

Sylwia Bomba świetnie wykorzystała popularność, którą zawdzięcza udziałowi w show "Gogglebox. Przed telewizorem". Była fotografka ma za sobą udział w innych programach - w tym "Taniec z Gwiazdami". Co więcej, prężnie prowadzi konto w mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją ponad 800 tysięcy osób. Zazwyczaj pojawiają się tam kadry i nagrania ze starannie przygotowanym wizerunkiem. Tym razem gwiazda pokazała się bez makijażu.

Zobacz wideo Sylwia Bomba o spędzaniu wakacji bez dzieci. "Podróż bez dziecka jest połową podróży"

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk pokazała wiadomości od 34-letniego adoratora. Treści szokują

Sylwia Bomba pokazała się bez makijażu

Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" dodała na Instagramie nagranie, w którym widzimy, jak przeobraża się w gwiazdę wieczoru. Najpierw pozuje bez makijażu, a później pokazuje się w pełnym make-upie i wieczorowej sukni, bogato zdobionej kryształkami. Te są również na jej misternie ułożonych włosach. W drugiej odsłonie prezentuje się zjawiskowo.

Dawno nie było nas w duecie, więc tak mnie Ewa trochę zaczarowała z samego rana. Jak wam się podoba? - zwróciła się do fanów w poście.

W komentarzach posypały się komplementy, ale też opinie, że metamorfoza jest ogromna. Padły także porównania do córki Bomby.

Bez makijażu jak Antosia. Normalnie dwie krople wody. Makijaż - perfekcja.
Nie spodziewałam się, że masz taką egzotyczną urodę bez makijażu. W obu przypadkach śliczna kobieta.
Makijaż zdziałał cuda - skomentowali internauci.
 

Joanna OpozdaJoanna Opozda spędziła rocznicę ślubu u fryzjera. Zaprezentowała efekt wizyty

Na ten ostatni komentarz Sylwia Bomba odpowiedziała, przyznając, że obserwatorka ma rację. A jak wam podoba się gwiazda TTV w naturalnym wydaniu? Zobacz też: Spytano Sylwię Bombę, czy pojawi się z córką na pogrzebie Jacka Ochmana. Wyciekły prywatne wiadomości

Więcej o: