Agnieszka Woźniak-Starak wróciła do pracy. Boskie botki. Nagle na planie nastąpiły zmiany

Po miesięcznej przerwie Agnieszka-Woźniak Starak i Ewa Drzyzga wróciły do pracy. Choć w studiu TVN pojawiły się w przemyślanych, letnich stylizacjach, przez kapryśna pogodę nie wszystko poszło zgodnie z planem.

W czerwcu Agnieszka Woźniak-Starak udzieliła nam wywiadu, w którym przyznała, że zarówno ona, jak i Ewa Drzyzga w lipcu nie pojawią się na antenie. Dziennikarka wypoczywała na Mazurach, odpoczywając na łonie natury, będąc odciętą od rzeczywistości. Tymczasem połowa wakacji za nami i obie współprowadzące wróciły do studia TVN-u. Choć obie zaprezentowały się w jasnych, letnich stylizacjach, nie wszystko poszło według planu. Nagła zmiana pogody wymusiła szybkie decyzje.

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak znalazła w sklepie bluzkę za 10 zł. To w niej dziś chodzi

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga w słonecznych odsłonach uciekają przed deszczem do studia TVN

Miesiąc urlopu dobieg końca i Agnieszka Woźniak-Starak wraz z Ewą Drzyzgą z naładowanymi akumulatorami wróciły do pracy. W sobotę z rana na profilu w mediach społecznościowych programu śniadaniowego pojawiły się ujęcia studia, które udekorowane było kwiatami i kolorowymi poduszkami, gdzie zamierzano nakręcić rozmowę z gośćmi.

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak spocona i bez makijażu. "Zmęczona i zadowolona"

Obie prezenterki tego dnia zaprezentowały się w jasnych, zbliżonych kolorystycznie stylizacjach. Ewa Drzyzga wystąpiła w beżowej marynarce z podwiniętymi rękawami i prostych, eleganckich spodniach w tym samym odcieniu. Dobrała do nich prostą białą bluzkę, sandały oraz delikatną biżuterię. Agnieszka Woźniak-Starak wybrała zaś krótką, zwiewną sukienkę, beżową marynarkę i ciekawe wiązane botki za kostkę na wysokim obcasie. 

 

Niestety, wyjątkowo zmienna pogoda nie pozwoliła im przeprowadzić rozmowy z zaproszonymi gośćmi w przygotowanym studiu na zewnątrz. W pewnym momencie zaczęło nad Warszawą lać i cała ekipa związana z produkcją zmuszona była przenieść się do środka. 

Janachowska i Szelągowska18 lat TVN Style. Pamiętacie Rozenek w takiej fryzurze?

Więcej o: