18 lat stacji TVN Style. Pamiętacie Małgorzatę Rozenek w tej fryzurze? Agnieszka Woźniak-Starak bardzo grzecznie

TVN Style obchodzi 18. urodziny. Tylko zobaczcie, jak przed laty prezentowały się gwiazdy stacji.

TVN Style ma już 18 lat. Przez niemal dwie dekady stacja wypuściła wiele ciekawych i lubianych przez widzów programów. Pamiętacie je?

'You Can Dance' 'Jak oni śpiewają' Przedstawiamy programy telewizyjne, które 15 lat temu były hitami polskiej telewizji

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak znika z "Dzień dobry TVN". Wiemy, co planuje robić w wakacje

TVN Style obchodzi urodziny

Pierwszym formatem wyemitowanym w stacji było "Miasto kobiet". To ono zadebiutowało na ekranach telewizorów 1 sierpnia 2004 roku o godzinie 20.00. Show prowadziły wówczas Marzena Rogalska, Beata Sadowska i Joanna Horodyńska. Jolanta Kwaśniewska z kolei odpowiadała za program "Lekcja stylu". Magda Mołek przez 13 lat prowadziła rozmowy z największymi gwiazdami w programie "W roli głównej". Dużą popularnością cieszył się także "Magiel towarzyski", którego gospodarzami byli Karolina Korwin-Piotrowska i Tomasz Kin. Nie zabrakło też programów o ślubach - w jednym z nich - "I nie opuszczę cię aż do ślubu" - występowała Izabela Janachowska

Małgorzata Rozenek jako "Perfekcyjna pani domu"

Na antenie TVN Style zadebiutowała także Małgorzata Rozenek, która w programie "Perfekcyjna pani domu" robiła test białej rękawiczki. To właśnie dzięki temu formatowi celebrytka zyskała sławę. Program zniknął z anteny w 2014 roku. Jak widać od tego czasu Małgorzata Rozenek bardzo się zmieniła. 

Małgorzata Rozenek, 'Perfekcyjna pani domu'Małgorzata Rozenek, 'Perfekcyjna pani domu' Mat. prasowe

"Na językach"

Popularny był także show-biznesowy programem "Na językach", który prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak (wtedy jeszcze Szulim). Przypomnijmy, że to właśnie jeden z odcinków formatu, w którym dziennikarka mówiła o nieślubnym dziecku Pawła Rabczewskiego, doprowadził do konfliktu między Woźniak-Starak a Dodą.

Agnieszka Woźniak-Starak w 'Na językach'Agnieszka Woźniak-Starak w 'Na językach' Mat. prasowe

Więcej archiwalnych zdjęć znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu.

ZOBACZ TEŻ: Koroniewska i Dowbor teraz i 18 lat temu. "Znajdź pięć różnic na zdjęciach". Fani oceniają: Dla Aśki czas bardziej łaskawy

Więcej o: