Sylwia Bomba "ostatni raz" o śmierci Jacka Ochmana. Mówi, co z pogrzebem

Fani zapytali Sylwię Bombę, jak ona i córka czują się po śmierci Jacka Ochmana. Dziewczynka będzie na pogrzebie taty? Celebrytka odpowiedziała.

Sylwia Bomba stara się być w stałym kontakcie z fanami. W ostatnim czasie jednak rzadziej udzielała się w mediach społecznościowych. Spowodowane to było śmiercią jej byłego partnera. W opublikowanej na Instagramie relacji napisała jak się obecnie czuje, oraz zdradziła, czy córka będzie towarzyszyć jej podczas pogrzebu.

Sylwia Bomba, Mateusz Borowski"Gogglebox". Tak zmienili się uczestnicy z 1. odcinka. "Zawsze byłam grubej kości"

Zobacz wideo Za jakie komentarze blokuje Sylwia Bomba w swoich social mediach? Odpowiedź w Plotkersach

Sylwia Bomba zabrała głos po śmierci Jacka Ochmana

Po krótkiej przerwie Sylwia Bomba powoli wraca do regularnego publikowania treści na Instagramie. Kilka dni temu wrzuciła post, w którym przyznała, że nie powiedziała niespełna czteroletniej córce o śmierci ojca. Niedługo po tym zorganizowała na Q&A, podczas którego internauci mogli zadawać jej różne pytania. Jedna z osób była ciekawa, jak obecnie celebrytka i jej córka się czują. 

Czujemy się dobrze. Tosia nie jest niczego świadoma. Spędzamy każdą chwilę wspólnie. Wracamy już do was - odpowiedział Bomba. 

Następne pytanie z kolei dotyczyło pogrzebu Jacka Ochmana.

Czy będziesz z Tosią na pogrzebie?

Celebrytka z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" natychmiast rozwiała wszelkie wątpliwości. Jednocześnie zaznaczyła, że nie chce już więcej publicznie poruszać tej kwestii.  

Ostatni raz odpowiem na tego typu pytania. Antosia ma trzy i pół roku. Nie widziała taty przez ostatnie trzy miesiące. Tosia nie wie, że jej tata zmarł. Nie będzie jej na pogrzebie. W jej imieniu na pogrzebie będę ja - czytamy na InstaStories.  

Sylwia BombaSylwia Bomba Instagram/@sylwiabomba

Sylwia Bomba i Jacek Ochman byli parą przez wiele lat, a w 2018 roku doczekali się córki Antoniny. W wywiadzie, którego celebrytka udzieliła "Party" krótko po rozstaniu, podkreśliła, że Ochman jest bardzo dobrym ojcem i mimo że ich związku nie udało się uratować, obydwoje dbają o to, aby miał kontakt z córką. 

Agnieszka ChylińskaAgnieszka Chylińska ma nowe hobby. Chce wozić ludzi

Więcej o: