"Gogglebox". Tak zmienili się uczestnicy z pierwszego odcinka. "Zawsze byłam grubej kości"

Pierwszy odcinek "Googlebox. Przed Telewizorem" został wyemitowany 6 września 2014 roku. Pamiętacie, kto się w nim pojawił? Niektórzy uczestnicy do dziś występują w popularnym show. Dla innych przygoda z programem dobiegła końca.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

"Googlebox. Przed Telewizorem" od 2014 roku cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Do tej pory wyemitowanych zostało 16 sezonów, w których wystąpili różni uczestnicy. Niektórzy komentatorzy są w programie od samego początku, przez co zyskali sławę i rzeszę fanów. Przypomnijmy sobie zatem, jak wyglądali w pierwszym odcinku.

Zobacz wideo Sylwia Bomba o swojej diecie. Nawołuje do konsultacji ze specjalistami

"Googlebox". Jak zmienili się uczestnicy, którzy wystąpili w pierwszym odcinku show?

Z pewnością najbardziej spektakularną metamorfozą może pochwalić się Big Boy, czyli Mateusz Borkowski. W pierwszym odcinku widzowie poznali go jako otyłego mężczyznę. W ciągu kilku lat przeszedł niebywałą przemianę - schudł 170 kilogramów. Poddał się operacji zmniejszenia żołądka, prowadzi zdrowszy tryb życia i dba o aktywność fizyczną.

Mateusz BorkowskiMateusz Borkowski Screen: Player.pl Instagram/@big_borkowski_boy

Oczywiście nie możemy również zapomnieć o jego towarzyszach. Damian Nagana i Marek Morus także od samego początku występują w programie.

Damian Nagana i Marek MorusDamian Nagana i Marek Morus Player.pl

Również Sylwia Bomba bardzo zmieniła się na przestrzeni lat. Celebrytka nie tylko ma inny styl ubierania, ale również mocno zeszczuplała. W wywiadzie, którego jakiś czas temu udzieliła Plejadzie, zdradziła, dlaczego postanowiła schudnąć.

Zawsze byłam grubej kości i byłam tego świadoma, że nie jestem szczupła, natomiast miałam o sobie lepsze wyobrażenie, niż widziałam siebie w telewizji. Załamałam się, dwie noce płakałam z rzędu, bo to nie była osoba, którą widziałam w lustrze. (...) Chodziło trochę o zdrowie, bo miałam już problemy z wchodzeniem po schodach, chodziło trochę o aspekt wizualny. To mnie zmusiło do wzięcia się za siebie - powiedziała.

Obecnie Sylwia Bomba może pochwalić się naprawdę imponującą sylwetką. Jej przemiana robi ogromne wrażenie.

Sylwia BombaSylwia Bomba Screen: Player.pl, Instagram/@sylwiabomba

Zarówno w pierwszym odcinku, jak i przez wiele kolejnych sezonów towarzyszyła jej Ewa Mrozowska. Porównując jednak jej aktualną fotografię z kadrem sprzed lat, musimy przyznać, że od 2014 roku prawie nic się nie zmieniła.

Ewa MrozowskaEwa Mrozowska Screen: Player.pl, Instagram/@ewamrozowska.makeup

W pierwszym odcinku "Googlebox. Przed Telewizorem" pojawili się także Joachim Zeiske i jego mama Izabela. Ich szczere do bólu wypowiedzi i wyjątkowe poczucie humoru sprawiło, że bardzo szybko stali się jednymi z najbardziej lubianych kanapowych duetów. Joachim jest również najmłodszym uczestnikiem show. Dorastał i zmieniał się na oczach telewidzów.

Joachim Zeiske i jego mama IzabelaJoachim Zeiske i jego mama Izabela Screen: Player.pl, Instagram/@joachimzeiske

 

Od pierwszej edycji "Googlebox. Przed Telewizorem" występują również Regina Krasnowska i Józef Ponceleusz, którzy uwielbiają oglądać programy, jedząc ciastka i popijając nalewki. Widzowie polubili ich za zabawne i trafne komentarze. Do 2018 roku towarzyszyła im przyjaciółka Barbara Romaniuk. 82-latka zginęła w tragicznych okolicznościach. Potrąciło ją auto, gdy przechodziła przez pasy.

Regina Krasnowska i Józef PonceleuszRegina Krasnowska i Józef Ponceleusz Player.pl

Regina Krasnowska i Józef PonceleuszRegina Krasnowska i Józef Ponceleusz Player.pl

Jeżeli jesteście ciekawi, kto jeszcze pojawił się w pierwszym odcinku, a obecnie nie występuje już w programie, to koniecznie zajrzyjcie do przygotowanej galerii. Są tam również fotografie wyżej wymienionych uczestników. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA