Te gwiazdy nikły w oczach. Przeszły długą drogę, żeby zejść z wagi i pochwalić się nową sylwetką. Rekordzista schudł 90 kg

Nie wszyscy znani i lubiani czuli się dobrze we własnej skórze. Niektórzy chcieli zrzucić przeszkadzające im kilogramy. Schudli, a efekty ich metamorfozy mogą zaskoczyć niejedną osobę.

Więcej artykułów na temat spektakularnych metamorfoz gwiazd znajdziecie na stronie głównej portalu Gazeta.pl

Problemy z wagą mogą dotknąć każdego. Najważniejsze jednak jest to, żeby dobrze się czuć we własnym ciele. Wiedzą coś o tym z pewnością gwiazdy z naszej galerii, które zdecydowały się schudnąć. Ich metamorfozy były głośno komentowane przez opinię publiczną. Niektórych aż trudno poznać, ponieważ przeszły spektakularną zmianę.

Zobacz wideo Jessica Mercedes przechodzi na dietę Adele

Te gwiazdy schudły najwięcej. Patryk Vega

Patryk Vega jest jednym z najpopularniejszych polskich reżyserów produkujących filmy komercyjne. Mało kto pamięta, że na początku kariery mężczyzna był przy kości. W jednej z rozmów przyznał, że waga przeszkadzała mu w codziennym funkcjonowaniu.

Zrobiłem to dla zdrowia. Kiedy miałem 30 lat, nie przeszkadzała mi nadwaga. Ale kiedy skończyłem 40 lat, zacząłem się z tym czuć fatalnie. Byłem permanentnie zmęczony i śpiący. Byłem więźniem własnego ciała. Nadszedł więc czas na radykalne, męskie decyzje - powiedział w rozmowie z Plejadą.

Mężczyzna schudł aż... 40 kilogramów!

Last Minute - premiera filmuLast Minute - premiera filmu mkudelski / KAPiF.pl

Pitbull - premiera filmuPitbull - premiera filmu KAPiF.pl / KAPiF.pl

Adele

Każdy pamięta wokalistkę o pełnych kształtach, która zadebiutowała z przytupem w branży muzycznej. Wszyscy wtedy zachwycali się nie tylko jej głosem, ale też odwagą, że pokazała się jako osoba o większych kształtach w mediach. Po rozwodzie stwierdziła, że musi coś w sobie zmienić i schudła 45 kilogramów. Wszystko za sprawą specjalnej diety sirt, której nie polecamy nikomu bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem. 

Miałam najbardziej przerażające napady lękowe po zakończeniu małżeństwa. Kompletnie mnie paraliżowały i sprawiały, że byłam bardzo zdezorientowana, bo nie mogłam mieć żadnej kontroli nad ciałem. Codzienne treningi bardzo pomogły mi wszystko sobie poukładać - powiedziała artystka w jednym z wywiadów.

Adele przy kości, 2013 rokAdele przy kości, 2013 rok LOMELI/REHAB / East News

Adele schudła 45 kg. Jaka dieta jej w tym pomogła?Adele schudła 45 kg. Jaka dieta jej w tym pomogła? Instagram: Adele

Sonia Bohosiewicz

Aktorka słynęła z bardzo kobiecych kształtów. W pewnym momencie jednak poczuła, że zaczęły jej przeszkadzać i postanowiła coś z tym zrobić. Gwiazda postawiła na swego czasu modny post dr Dąbrowskiej, który kiedyś był bardzo mocno popularyzowany w mediach. Nie polecamy jednak wyboru tego typu restrykcyjnego sposobu odżywiania bez wcześniejszej konsultacji z dietetykiem lub innym specjalistą. Aktorce po jedzeniu głównie surowych warzyw i owoców udało się schudnąć 30 kilogramów po sześciu tygodniach postu. Kalorie jej posiłków były wtedy zatrważająco niskie, ponieważ wynosiły tylko od 600 do 800 kalorii, kiedy przybliżone dzienne zapotrzebowanie kobiety dorosłej w wieku 19-50 wynosi 2200 kalorii.

plan serialu Przystaplan serialu Przysta mkudelski / KUDELSKI MAREK/KAPIF.pl

Polskie Nagrody Filmowe Ory 2020Polskie Nagrody Filmowe Ory 2020 dzak / AK DAMIAN/KAPiF.pl

Tomasz Sekielski

Dziennikarz jest absolutnym rekordzistą, jeżeli chodzi o metamorfozę sylwetki. Mężczyźnie udało się schudnąć aż 90 kilogramów! Zasługą sukcesu jest operacja zmniejszenia żołądka o 80 procent, zdrowa dieta i systematyczne treningi sportowe. To wszystko przyniosło upragniony skutek w postaci zmiany wagi dziennikarza.

Organ stał się mniejszy aż o 80 procent. To pozwoliło mężczyźnie na niemal natychmiastowe zrzucenie 30 kilogramów - szczerze przyznał.

Świat się kręci, Tomasz SekielskiŚwiat się kręci, Tomasz Sekielski KAPiF.pl

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA