Ilu mężów miała Elżbieta Jaworowicz? Była związana ze znanym piosenkarzem

Elżbieta Jaworowicz poślubiła Eugeniusza Mleczaka 12 lat temu. Nie jest to jednak jej pierwszy mąż. Co wiemy o życiu uczuciowym jednej z najpopularniejszych polskich dziennikarek?

Elżbieta Jaworowicz unika blasku fleszy i raczej nie opowiada o osobistych kwestiach. Wiadomo jednak, że dziennikarka trzy razy stawała na ślubnym kobiercu. Nie brakuje również doniesień, że na długi czas przed tym, gdy poślubiła Eugeniusza Mleczaka, wdała się w romans ze znanym piosenkarzem. 

Piotr Kraśko, Dominika Czwartosz, Ilona i Marek KondratowiePierwsza żona Majdana to znana projektantka, a eks Kraśki poznała go z obecną żoną

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Elżbiety Jaworowicz i jej mężczyźni. Dziennikarka miała burzliwe życie uczuciowe

Pierwszym mężem prowadzącej "Sprawę dla reportera" był "tajemniczy" przedsiębiorca. Następnie dziennikarka związała się z kierowcą wyścigowym Lechem Jaworowiczem, po którym zostawiła sobie nazwisko. Nie wiadomo jednak dlaczego się rozstali, ponieważ dziennikarka nigdy nie chciała tego publicznie komentować. 

Zanim związała się z trzecim mężem, rzekomo romantyczna relacja łączyła ją ze znanym piosenkarzem. Z Wojciechem Gąssowskim miała spotykać się po drugim rozwodzie. Oboje podobno byli ze sobą przez kilka lat i krążyły też informacje, że nawet razem mieszkali. Żadne z nich nie potwierdziło jednak tych doniesień ani im nie zaprzeczyło.

W 2010 roku Elżbieta Jaworowicz poślubiła pułkownika i byłego rzecznika MON Eugeniusza Mleczaka. Dziennikarka nie ukrywa, że u boku trzeciego męża jest bardzo szczęśliwa. 

Cieszę się, że mam u boku mocnego i wrażliwego mężczyznę, bliską osobę, którą kocham i która jest moim przyjacielem - powiedziała w rozmowie z tygodnikiem "Życie na Gorąco".

Elżbieta Jaworowicz z żadnym z mężczyzn nie doczekała się potomstwa. Dziennikarka otwarcie przyznała, że żałuje, że nie było jej dane zostać matką.

Żałuję, że nie było mi dane poznać smaku macierzyństwa. Myślę, że gdybym miała dziecko, moje życie lepiej by wyglądało. Szczęściem jest posiadanie rodziny - wyznała w tym samym wywiadzie.

Jaworowicz w pełni poświęciła się życiu zawodowemu. Dziennikarka nie ukrywa, że lubi pracować i nie wyobraża sobie życia bez tego.

'Wiadomości' TVP1 - Danuta HoleckaInternauci miażdżą "Wiadomości" TVP. Takiej wpadki dawno nie było

Więcej o: