Anna Lewandowska gotowa na prezentację Roberta w Barcelonie. Błękitna sukienka ładna, ale te buty? Odlot!

Anna Lewandowska wspiera męża podczas jego - trwającej właśnie - oficjalnej prezentacji w barwach FC Barcelony. Odpicowała się! Kreacja do tanich na pewno nie należy.

Wielkie zmiany nastały w życiu Anny i Roberta Lewandowskich. Piłkarz podjął współpracę z hiszpańskim klubem i opuścił Monachium, w którym spędził ostatnie kilka lat. Wraz z nim do Barcelony przeprowadziły się jego trzy ukochane dziewczyny (żona i dwie córki). Anna Lewandowska ma zamiar wspierać męża na każdym kroku. Właśnie pochwaliła się, jak będzie wyglądać podczas oficjalnej prezentacji sportowca na stadionie.

Zobacz wideo Ile Robert Lewandowski zarobi, jeśli przejdzie do Barcelony?

Prezentacja Roberta Lewandowskiego w FC BarceloniePrezentacja Roberta Lewandowskiego w FC Barcelonie screen YT

Anna Lewandowska w błękitnej sukience od Dolce&Gabbana. Luksusem bije po oczach!

5 sierpnia Robert Lewandowski został oficjalnie zaprezentowany światu jako piłkarz FC Barcelony na Camp Nou. Przez kilka ostatnich dni spekulowało się, z jakim numerem będzie grał. Fani są uradowani, ponieważ "Lewy" otrzymał "dziewiątkę" (z tym numerem grał przez osiem lat w Bayernie Monachium). Nikogo nie powinno dziwić więc, że w tak ważnym dniu wspiera go na miejscu Anna Lewandowska. Trenerka już pochwaliła się na InstaStories stylizacją, na jaką się zdecydowała.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska screen IG

Błękitna sukienka pochodzi z uwielbianego przez Lewandowskich domu mody Dolce&Gabbana i zapewne do tanich nie należy. Musimy przyznać, że w tym kolorze Annie do twarzy, jednak większą uwagę przykuwają buty na obcasie w kształcie logo marki.

ZOBACZ TEŻWielki dzień Roberta Lewandowskiego. Prezentacja w Barcelonie!

W ostatnich dniach natomiast Anna Lewandowska dzieliła się z fanami kadrami z wnętrz nowej willi w Barcelonie. Oczywiście są piękne, a zdjęcie możecie zobaczyć tutaj.

Więcej o: