Jarosław Kaczyński rusza na gorący urlop. Znamy plany prezesa PiS

Jarosław Kaczyński planuje wybrać się na urlop. Jakie podróże zaplanował prezes partii PiS? Wiemy, co lubi robić podczas wakacji.

Po przedkampanijnym szczuciu na osoby transpłciowe, Jarosław Kaczyński postanowił odetchnąć od dzielenia Polaków i wybrać się na urlop. Jak podaje "Super Express", polityk ma zamiar udać się na wakacje tuż po posiedzeniu Sejmu 5 sierpnia. Informację zdradziła osoba, która przebywa w bliskim otoczeniu prezesa PiS. Gdzie Kaczyński spędzi urlop?

Zobacz wideo Jarosław Kaczyński: Młodzież jest pod wielkim wpływem smartfonu

Jarosław Kaczyński rusza na urlop. Znamy plany prezesa PiS

Choć szczegółowe plany polityka nie są znane, to jak dowiedział się "Super Express", prezes PiS uwielbia spędzać czas na Pomorzu Zachodnim oraz w Beskidzie Sądeckim. Podczas wakacji ma zamiar przede wszystkim odpoczywać i ładować akumulatory przed wyborami w przyszłym roku. 

Na pewno pan prezes będzie odpoczywał tak jak wszyscy w czasie urlopu. Każdy potrzebuje odpoczynku - mówi europosłanka PiS Jadwiga Wiśniewska.

W jaki sposób Kaczyński lubi spędzać czas na wakacjach? Jak się okazuje, nie stroni od pieszych wycieczek, a nawet pływania. Relaksuje go również wędkowanie, a na koncie ma już złowionego niejednego okonia.

Zapewne będzie trochę pieszych wędrówek i trochę pływania po wodzie. Może prezesa uda się wyciągnąć na wędkowanie. Kiedyś złowił sporo okoni - dowiadział się "Super Express" od innej osoby bliskiej Kaczyńskiemu.

Jarosław Kaczyński ma również swoich ulubionych towarzyszy urlopu. Jedna z osób z jego otoczenia ujawniła, że prezes PiS podróżuje zazwyczaj w towarzystwie Joachima Brudzińskiego, Marka Gróbarczyka oraz Czesława Hoca.

Czego życzycie Jarosławowi Kaczyńskiemu podczas jego wakacji?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.