Joanna Jabłczyńska robi furorę na okładce francuskiego magazynu. Oczarowała fotografkę

Joanna Jabłczyńska wzięła udział w sesji okładkowej francuskiego czasopisma, w którym pojawiają się zdjęcia utalentowanych fotografów z całego świata. Za obiektywem stanęła Teresa Falkowska, zachwycona profesjonalizmem aktorki.

Joanna Jabłczyńska już od kilku lat dzieli karierę aktorską z pracą prawniczki. Tej drugiej poświęca się zapewne w większym stopniu, zwłaszcza że od 2019 roku jest właścicielką własnej kancelarii. Nie oznacza to jednak, że Jabłczyńska całkowicie zniknęła z show-biznesu. Aktorka cały czas pojawia się na ściankach, prowadzi imprezy i do dziś można oglądać ją w "Na Wspólnej". Serialowa Marta podjęła także kolejne wyzwanie - w kreacji Violi Piekut zapozowała do sesji okładkowej dla magazynu "Malvie".

Zobacz wideo Joanna Jabłczyńska szaleje na weselu

Meghan Markle, Julia Rosnowska, Anna LewandowskaGwiazdy wspominają poród. Co łączy Markle z Julią Rosnowską?

Joanna Jabłczyńska zachwyca na okładce francuskiego magazynu

"Malvie" to czasopismo poświęcone modzie i urodzie z siedzibą we francuskim mieście Montpellier Magazyn wydawany jest zarówno w formie elektronicznej, jak i papierowej, a każdy artysta ma szansę zgłosić swoją pracę i ubiegać się o publikację na jego łamach. Udało się tego dokonać polskiej fotografce Teresie Falkowskiej, która stworzyła sesję z udziałem Joanny Jabłczyńskiej, ubranej w kreacje projektu Violi Piekut, a prywatnie - bliskiej przyjaciółki aktorki. Tym sukcesem Falkowska pochwaliła się na Instagramie. Jednocześnie podziękowała wszystkim za zaangażowanie w całą sesję.

Muszę się koniecznie pochwalić, bo po prostu jestem szczęśliwa. Publikacja zagraniczna i to, o czym nawet nie marzyłam - okładka! Dziękuję z całego serca Joannie Jabłczyńskiej za zaangażowanie i profesjonalizm na 200 proc. Współpraca z tobą to mega przyjemność, mogłabym tworzyć z tobą kolejne sesje bez końca.
Dziękuję Violi Piekut za niesamowite kreacje, których użyczyłaś do tej sesji, piękniejszych nie mogłam sobie wymarzyć. Dziękuję Magdzie Wozińskiej za idealnie dopracowany wizaż i pomoc podczas zdjęć. Dziękuję, dziewczyny - napisała poruszona.
 

Piotr Kraśko, Dominika Czwartosz, Ilona i Marek KondratowiePierwsza żona Majdana to znana projektantka, a eks Kraśki poznała go z obecną żoną

Na post fotografki odpowiedzieli także przedstawiciele "Malvie", oczarowani finalnym projektem.

Cudowna okładka. Co za piękność! Jesteśmy zachywceni - czytamy w komentarzu.

Jak wam się podoba Joanna Jabłczyńska w takiej odsłonie?

Więcej o: