Edyta Pazura nie użyła kremu z filtrem. Pokazała, jak wygląda jej twarz. "Pamiętajcie"

Edyta Pazura korzysta z urlopu w Stanach Zjednoczonych. Po długiej podróży samolotem cała rodzina wybrała się na wycieczkę rowerową, aby zwiedzić Los Angeles. Żona Cezarego Pazury zapomniała posmarować twarz kremem z filtrem i pokazała, co się stało.

Edyta Pazura wybrała się na rodzinny wypad do Stanów Zjednoczonych, skąd dzieli się obszerną relacją. W jej mediach społecznościowych mogliśmy zobaczyć, że cała rodzina wybrała się na wycieczkę rowerową i podziwiała najpopularniejsze miejsca w Los Angeles. Później Cezary Pazura podpisał się na jednej z tablic opisującej samopoczucie turystów i tańczył na plaży. Od razu widać, że w pełni korzystają z urlopu i cieszą się pobytem w USA.

Zobacz wideo Edyta Pazura opowiedziała o dziennym planerze. W ten sposób uczy dzieci odpowiedzialności

Edyta Pazura zapomniała posmarować twarz kremem z filtrem

Po tak długim dniu Edyta Pazura mogła się spodziewać pięknej, muśniętej słońcem opalenizny. Wygląda na to, że zapomniała o bardzo ważnej rzeczy. Na jej InstaStories ukazało się selfie, na którym wyraźnie widać, że spaliła sobie twarz. W oczy szczególnie rzuca się nos, który jest cały czerwony. Żona Cezarego Pazury w ten sposób ostrzegła fanów, aby nie popełnili tego błędu, co ona.

I pamiętajcie, żeby smarować nos kremem z filtrem - przestrzegała Edyta Pazura.

Edyta PazuraEdyta Pazura Instagram @edyta_pazura

Myślicie, że celebrytka następnym razem będzie pamiętać o użyciu kremu z filtrem? Oby! 

Edyta Pazura i Cezary Pazura - jak się poznali?

Edyta Pazura w wielu wywiadach sugerowała, że nie była wielką fanką swojego męża. W wywiadzie z okazji dziesiątej rocznicy ślubu małżonkowie opowiadali, że przy okazji pierwszego spotkania w pociągu celebrytka była w stanie rozpoznać aktora, jednak nic o nim nie wiedziała. W jednym z ostatnich Q&A żona Cezarego wyznała, że kiedy w przeszłości oglądała "13 posterunek", mówiła, że "ten śmieszny pan" kiedyś będzie jej mężem. 

Zobacz też: Edyta Pazura pokazała fragment domu i przestronny taras. W kuchni piękne kafle

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.