Anna Mucha w długich blond włosach! Trudno ją rozpoznać

Anna Mucha nie należy do gwiazd, które co chwilę zmieniają wizerunek. Aktorka od lat jest wierna ciemnym włosom i wydaje się, że w tym kolorze czuje się najlepiej. Teraz zaprezentowała się w platynowym blondzie.

Anna Mucha jest jedną z najpopularniejszych aktorek. W mediach społecznościowych chętnie dzieli się szczegółami z życia prywatnego, jak i pracy. Na Instagramie obserwuje ją prawie milion internautów. Teraz aktorka zaskoczyła fanów i pokazała się w platynowych włosach. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Audrey Hepburn jako długowłosa blondynka, księżna Diana z różem na głowie. Tak wyglądałyby dzisiaj?

Zobacz wideo Anna Mucha opowiada o filmie "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4" oraz o tym, jak zmieniła się przez ostatnie lata

Anna Mucha pokazała się w długich blond włosach. Szokująca zmiana

Anna Mucha na przestrzeni lat miała na głowie różne fryzury, jednak najczęściej eksperymentowała z długością włosów, a nie ich kolorem. Gwiazda postanowiła coś zmienić w wyglądzie. Wybrała się do fryzjera, a na InstaStories pochwaliła się, że zamieniła ciemny brąz na platynę. Nie zaznaczyła jednak, że odważyła się na permanentną zmianę. Mucha postanowiła sprawdzić, jak będzie się prezentować w tak jasnym odcieniu włosów i udało jej się to osiągnąć za sprawą peruki. 

Nie zrobiłam się na blond - zaznaczyła aktorka.

Anna MuchaAnna Mucha Fot. Instagram/taannamucha

Aktorka dała jednak znać, że zastanawia się nad zmianą. Anna utworzyła również ankietę, w której jej fani mogli głosować, czy powinna zmienić kolor włosów, a może pozostać brunetką. Zdecydowana większość, bo ponad 70 procent głosujących internautów odpowiedziała przecząco, zaznaczając, że Mucha powinna pozostać przy naturalnym kolorze włosów. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu gwiazda nie przypomina siebie, jednak blond włosy pasują do jej zielonych oczu. 

Jak wam się podoba Anna Mucha w blond włosach? Wygląda lepiej niż w brązie? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.