Audrey Hepburn jako długowłosa blondynka, księżna Diana z różem na głowie. Tak wyglądałyby dzisiaj?

Znana na Instagramie specjalistka medycyny estetycznej - Lekarka w Wielkim Mieście - przerobiła stare zdjęcia gwiazd, aby sprawdzić, jak wyglądałyby zgodnie z obowiązującym obecnie kanonem urody. Efekt jest zaskakujący.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Anna Kropiwnicka, znana na Instagramie jako "Lekarka w wielkim mieście", w mediach społecznościowych dzieli się nie tylko efektami pracy prowadzonego przez nią gabinetu medycyny estetycznej. Kropiwnicka często analizuje wygląd celebrytów i ocenia, kto i z jakim skutkiem korzystał z pomocy chirurga czy zdecydował się na wypełniacze. Na Instagramie lekarka zamieszcza czasem także wizualizacje znanych osób, którym w programach graficznych nadaje zupełnie nowy wygląd. Tym razem Kropiwnicka wybrała zdjęcia gwiazd z lat 90., 70., a nawet 60., "proponując" im nowe fryzury, makijaże, a także lekką korektę kształtu twarzy czy ust. 

Zobacz wideo Aneta Glam o operacjach

Julia Roberts

Kropiwnicka wykorzystała zdjęcie Julii Roberts z początku lat 90., gdy aktorka podbiła Hollywood kultową rolą w "Pretty Woman". Nieco rozprostowała kręcone włosy aktorki, układając je w fale, a charakterystyczny rudy odcień zmieniła na fiolet. Oprócz tego powiększyła nieznacznie usta Roberts i mocno podkreśliła oczy aktorki makijażem.

Julia RobertsJulia Roberts instagram.com/@lekarka_w_wielkim_miescie

Demi Moore

W 1990 roku cały świat oszalał także na punkcie krótkiej fryzury Demi Moore, która zagrała wówczas główną rolę w "Uwierz w ducha". Na przeróbce zdjęcia z tego okresu aktorka ma sięgające ramion, cieniowane włosy z przedziałkiem na środku i lekko rozjaśnionymi końcówkami. Moore prezentuje się również z pełniejszymi ustami i wyraźniej podkreślonymi brwiami.

Demi MooreDemi Moore instagram.com/@lekarka_w_wielkim_miescie

Jennifer Aniston

W połowie lat 90. kobiety w Stanach Zjednoczonych marzyły o fryzurze, którą spopularyzowała Jennifer Aniston w kultowych "Przyjaciołach". Krótkie cięcie nazwane na cześć bohaterki serialu "Rachel cut" charakteryzowała długość do ramion i postrzępione cieniowanie na całych włosach. Kropiwnicka przerobiła zdjęcie Aniston, proponując gwieździe "Przyjaciół" współczesną wersję "Rachel cut". Aktorka prezentuje się w sporo dłuższej i nieco wygładzonej fryzurze w odcieniu miedzianego blondu.

Jennifer AnistonJennifer Aniston instagram.com/@lekarka_w_wielkim_miescie

Księżna Diana

Żona księcia Karola przez lata słynęła z fryzury o nazwie pixie cut, czyli precyzyjnego cięcia krótkich włosów, które są nieco dłuższe na koronie głowy i krótsze przy karku i po bokach. Choć niewiele osób o tym pamięta, w młodzieńczych latach księżna Diana nosiła długie włosy, które sięgały jej do ramion. "Lekarka w wielkim mieście" przypomniała ten okres z życia brytyjskiej księżnej, dodając żonę księcia Karola długie, gęste fale w kolorze... różowym. Trudno jednak wyobrazić sobie, aby taka fryzura została zaakceptowana przez królową.

księżna Dianaksiężna Diana instagram.com/@lekarka_w_wielkim_miescie

Jane Fonda

Jane Fonda w latach 60. była u progu wielkiej kariery i bardzo szybko stała się jedną z ikon amerykańskiego kina. Podobnie jak wiele ówczesnych gwiazd nosiła długie, spływające na ramionach, pełne objętości włosy, z zaczesaną na bok grzywką. Anna Kropiwnicka odsłoniła czoło gwiazdy i przefarbowała ją na truskawkowy blond.

Jane FondaJane Fonda instagram.com/@lekarka_w_wielkim_miescie

Audrey Hepburn

Krótkie, ciemne włosy z niewielką grzywką to znak rozpoznawczy Audrey Hepburn z lat 50., gdy podbiła serca widzów rolą w komedii "Rzymskie wakacje". Jak ikona "złotej ery Hollywood" wyglądałaby w blondzie? Nieziemska uroda Hepburn współgra ze wszystkim, chociaż długa, jasna fryzura nie dodaje jej uroku.

Audrey HepburnAudrey Hepburn instagram.com/@lekarka_w_wielkim_miescie

Audrey Tautou

Przez lata aktorskiej kariery Audrey Tautou kilkakrotnie zmieniała fryzury. Francuska gwiazda najbardziej znana jest jednak z krótkich, ciemnych, lekko kręconych włosów, w których mogliśmy oglądać ją w filmie "Amelia". Anna Kropiwnicka przerobiła zdjęcie aktorki, nie tylko dodając jej długie, ciemne fale, ale też mocno powiększając usta Tautou.

Audrey TautouAudrey Tautou instagram.com/@lekarka_w_wielkim_miescie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.