Anna Mucha nie patyczkuje się z hejterami. Poszło o jej figurę. "Riposta grzmot"

Nowe wideo Anny Muchy wywołało lawinę komentarzy na Instagramie aktorki. Na jeden z nich, wyjątkowo nieprzyjemny, szybko i dosadnie odpowiedziała.

Anna Mucha jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się z instagramowymi obserwatorami szczegółami z codziennego życia. Równie chętnie odpowiada na ich komentarze, zwłaszcza te krytyczne. Aktorce zdarza się niestety słyszeć niewybredne opinie na temat wyglądu od osób, które z niewiadomych przyczyn roszczą sobie prawo do wypowiadania się na ten temat. Nie tak dawno Mucha dosadnie odpowiedziała internautce, która zarzuciła jej "epatowanie tłustym biustem". Tym razem ponownie poczuła się w obowiązku, aby zareagować na komentarz dotyczący figury.

Zobacz wideo Anna Mucha robi domowe lody

Anna Mucha "przytyła". Aktorka reaguje na złośliwy komentarz

Po kilku dniach piekielnych upałów w Polsce temperatura nieco spadła. Ten fakt Anna Mucha świętowała na Instagramie, dodając filmik, na którym spaceruje w kałużach. Aktorka wybrała na tę okazję białe szorty i marynarkę do kompletu, a stylizację dopełniła butami na obcasie. Tak ubrana przechadzała się po mokrym chodniku, uśmiechając się do obiektywu.

No i it's raining men! Hallelujah! Kto się cieszy? Ja już tęsknię za słońcem. Dziś już widziałam ludzi w czapkach na ulicy! Ba! Miałam dla nich pełne zrozumienie! - podpisała wideo.

Lwia część fanów zachwyciła się wyglądem gwiazdy i jej pozytywną energią, nie szczędząc komplementów w komentarzach. Niestety znalazła się osoba, która nie była w stanie powstrzymać się od złośliwości i napisała aktorce, że chyba przybrała na wadze:

Oj, ktoś przytył.

Anna Mucha szybko zgasiła natręta za nieproszoną uwagę.

No cóż… Przywiązuję wielką wagę do tego, co jem. Czasem waga przywiązuje się też do mnie - odpisała.

Pozostali komentujący przyklasnęli aktorce, chwaląc ją za celną odpowiedź.

To jest odpowiednia riposta.
Klasa.
Riposta grzmot - czytamy w komentarzach.
 

Jak widać, z Anną Muchą nie ma co zadzierać.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.