Sylwia Bomba gorzko o rozstaniu z Jackiem Ochmanem. "Walczyłam o tę miłość do końca"

Nie żyje Jacek Ochman. Sylwia Bomba rozstała się z nim w lipcu 2021 roku. Zobaczcie, co wówczas mówiła.

Nie żyje Jacek Ochman. Śmierć mężczyzny potwierdził w rozmowie z nami przedstawiciel Znicza Pruszków (Ochman był prezesem tego klubu piłkarskiego w latach 2016-2021). Również Sylwia Bomba wydała krótkie oświadczenie na temat śmierci ojca jej córki. Przypomnijmy, że celebrytka na antenie  "Gogglebox. Przed telewizorem" poinformowała, że zakończyła związek Ochmanem. Początkowo, ze względu na dobro córki, nie chciała zdradzać szczegółów rozstania. Później jednak otworzyła się i opowiedziała o nim nieco więcej. 

Zobacz wideo Sylwia Bomba wspiera Opozdę. Uderzyła w Królikowskiego

Nie żyje były partner Sylwii Bomby. Ujawniono okoliczności śmierci Jacka OchmanaByły partner Bomby zmarł wcześniej? "Policja miała problemy, aby wejść do środka"

Sylwia Bomba o rozstaniu z Jackiem Ochmanem

Sylwia Bomba w lipcu 2021 roku w rozmowie z serwisem Party opowiedziała o rozstaniu z wieloletnim partnerem. Przyznała wówczas, że walczyła o miłość, jednak między zakochanymi pojawiły się problemy, których nie byli w stanie zażegnać. Dziś wiadomo, że mogła mieć na myśli nałóg mężczyzny. Przypomnijmy, że Ochman prawdopodobnie zmarł z powodu przedawkowania alkoholu.

Walczyłam o tę miłość do końca. Chciałam, by moja córka miała pełną rodzinę. Nie udało się, ale zrobię wszystko, by była szczęśliwa - mówiła.

Celebrytka mówiła, że rozpoczyna nowy etap w życiu. Wyprowadziła się od partnera i wynajęła własne mieszkanie, w którym zamieszkała z córką. 

Teraz chcę zamknąć przeszłość i zacząć nowy etap. Wierzę, że jeszcze będę szczęśliwa - zdradziła.

Celebrytka dodała wówczas, że zakończenie związku nie wpłynęło na relację jej partnera z córką. Nie ukrywała, że Jacek był świetnym ojcem dla Antosi. 

Jacek jest dla Tosi najlepszym tatą i oboje dołożymy starań, by ich kontakty się nie zmieniły - mówiła.

Celebrytka po tym, jak media zaczęły pisać o śmierci Jacka Ochmana, czule pożegnała go w instagramowym wpisie.

Więcej o: