Omenaa Mensah zachwyca w urodzinowej kreacji. Figura modelki!

Omenaa Mensah skończyła 26 lipca 43 lata. Prezenterka z tej okazji wrzuciła do sieci zdjęcie ze wzruszającym opisem. Zacytowała Lennona i pokazała się w eleganckiej kreacji. Trudno od niej oderwać wzrok.

Omenaa Mensah jest jedną z najpopularniejszych polskich pogodynek. Prezenterka telewizyjna przyszła na świat 26 lipca 1979 w Jeleniej Górze, jako córka Polki Izabelli i Ghańczyka Opoku. Gwiazda w wyjątkowym dniu urodzin udostępniła w mediach społecznościowych post, w którym podzieliła się z fanami pewnymi refleksjami. Oprócz mocnych słów uwagę przyciągnęła także suknia dziennikarki. Biała kreacja wyglądała na niej zjawiskowo.

Zobacz wideo Omenaa Mensah gotowała z mężem. Danie wygląda smacznie, ale spójrzcie na fartuszki

Omenaa Mensah świętuje 43. urodziny w wielkim stylu. W białej sukni wygląda jak modelka 

Dziennikarka, dzięki doświadczeniu modelingowemu wie, jak zrobić piorunujące wrażenie. Omenaa Mensah w jednym z wywiadów przyznała, że do czesnego dorabiała, pracując jako modelka. Ostatnio na imprezę urodzinową założyła białą suknię z wycięciami na żebrach. Dół sukni był przyozdobiony piórami. Modne detale pokazały, że gwiazda trzyma rękę na pulsie, jeżeli chodzi o najnowsze nowinki modowe, a klasyczne perły dodały klasy i stylu.

 

Do zdjęcia dodała opis oraz cytat Johna Lennona. Jej słowa spotkały się z ciepłym przyjęciem ze strony internautów.

Count your age by friends, not years. Count your life by smiles, not tears - zacytowała Johna Lennona dziennikarka.

Następnie dodała:

Chcę żyć tu i teraz, czerpiąc garściami z tego, co mnie spotyka. Nie liczę lat, tylko uśmiechy, dobre myśli i wspaniałe wspomnienia. Życzę sobie tylko zdrowia, resztę da się ogarnąć, jeśli ma się siłę i głowę pełną pięknych marzeń - podkreśliła.

Fani w komentarzach życzyli jej zdrowia i spełnienia marzeń. Redakcja Plotka dołącza się do tych życzeń.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.