David Beckham porównuje stopy żony do skorupiaków. Ekspertka miażdży pedicurzystkę Victorii [PLOTEK EXCLUSIVE]

Mogą mieć miliony na koncie, bajeczne życie i perfekcyjny wygląd, a z drugiej strony problemy z dbaniem o konkretną część ciała. Nikt nie podejrzewał, że stylowa kobieta, jaką jest Victoria Beckham, potraktuje swoje stopy po macoszemu. Skontaktowaliśmy się z profesjonalną stylistką paznokci, by oceniła pedicure byłej "spajsetki".

Bywa tak, że niektóre gwiazdy są na liście najpiękniejszych ludzi świata, albo trafiają na okładki gazet, ale nawet one mają kłopoty ze stopami. Haluksy, zniszczone, wysuszone na wiór pięty, nieprzycięte paznokcie, czy stara hybryda to tylko niektóre z problemów. Skontaktowaliśmy się ze stylistką paznokci, która pracuje w popularnym salonie urody w Warszawie. W rozmowie z nami nie tylko oceniła stopy Victorii Beckham, ale opowiedziała, jak dbać o własne.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Przyglądamy się stopom gwiazd. Perfekcyjny pedicure u Dody. Joanna Opozda zaszalała

Zobacz wideo Victoria Beckham pokazała, w jakiej sukni zaprezentowała się na ślubie syna

Zaniedbane stopy Victorii Beckham. Ekspertka komentuje

David Beckham ostatnio żartował sobie z żony i opublikowała na InstaStories zdjęcie, na którym widać stopy Victorii. Były piłkarz porównał je do... skorupiaka, a dokładnie do percebesa. I faktycznie, coś w tym jest, a wszystkiemu winny jest stary i niestaranny pedicure gwiazdy. O ocenę stóp Beckham poprosiliśmy Klaudię Momot z salonu Palce i Oczy w Warszawie.

Przede wszystkim nie ma tutaj żadnych chorób widocznych gołym okiem, a szczególnie grzybicy. Te paznokcie po prostu nie widziały pedicure na pewno więcej niż pięć tygodni. Widoczny jest odrost i jest to praca niekoniecznie najlepszej stylistki - zaczęła.

Stylistka paznokci dodała też:

Żyjemy w czasach, kiedy pedicure można zrobić na bardzo wysokim poziomie i pod same skórki, schludnie i czyściutko, wiec Victoria, zmień pedicurzystkę - apelowała.

Momot zwróciła uwagę na jeszcze jeden szczegół. 

To, że paznokcie wyglądają na brudne, wynika pewnie z tego, że Victorii zafarbowały buty - usłyszeliśmy.

Zapytaliśmy też specjalistkę o to, jak najlepiej dbać o stopy, by prezentowały się pięknie przez cały rok, a zwłaszcza latem, kiedy stawiamy na odkryte obuwie. 

Najlepsze rozwiązanie na lato - pedicure hybrydowy. Odpowiednio zrobiony gwarantuje świetny wygląd stóp przez cztery tygodnie, nie odpryskuje, nie zmywa się. Jest to spora oszczędność czasu. Jeśli chodzi o domowy przepis na pedicure idealny, to przede wszystkim najważniejsza jest regularność. Peeling raz w tygodniu i krem każdego dnia zapewnią nam gładkie stopy, pozbawione martwego naskórka.

Momot twierdzi też, że w tym sezonie najmodniejsze kolory na paznokciach to te soczyste. Zawsze warto też postawić na klasyczną czerwień.

Więcej o: