Aleksandra Żebrowska urodziła? Najnowsze nagranie podgrzało atmosferę: A gdzie brzuch?

Nagranie, które pojawiło się na internetowym profilu Aleksandry Żebrowskiej, wzbudziło zainteresowanie jej obserwatorów. Czyżby już urodziła?

Aleksandra i Michał Żebrowscy wspólnie wychowują już trzech chłopców - Franciszka, który ma 12 lat, dziewięcioletniego Henryka i dwuletniego Feliksa. Na początku lutego 2022 roku para poinformowała, że spodziewają się czwartego dziecka. Początkowo spekulowano, że małżeństwo oczekuje przyjścia na świat kolejnego syna, jednak po kilku miesiącach Żebrowska zdementowała te informacje i pochwaliła się, że tym razem urodzi dziewczynkę. Nie zdradziła jednak dokładnej daty porodu. Nagranie, które wrzuciła do sieci, 23 lipca podsyciło plotki, że rodzina już się powiększyła. 

Zobacz wideo Ola Żebrowska świętuje urodziny Michała Żebrowskiego

Aleksandra Żebrowska urodziła? "Jest ze mną". Fanka zauważyła, że nie widać ciążowego brzucha 

Aleksandra Żebrowska opublikowała na Instagramie przepis na owoce pod kruszonką. Przy okazji podzieliła się sposobem, jak to zrobić, żeby nie pobrudzić rąk. Uwaga niektórych internautów nie skupiła się jednak na ciekawym rozwiązaniu, a na rzekomym braku ciążowych krągłości celebrytki. 

A gdzie brzuch? - zapytała jedna z fanek. 

Aleksandra ŻebrowskaAleksandra Żebrowska Instagram/@olazebrowska

Żebrowska natychmiast rozwiała wszelkie wątpliwości i opublikowała serię zdjęć, na których widać, że jeszcze nie urodziła.

Jest ze mną - podpisała jedną z fotografii. 

Oprócz tego opublikowała post, w którym zdradziła, że ma kłopot ze zdjęciem obrączki.

Patent z kruszonką gniecioną w torebce rzeczywiście ratuje życie (albo przestrzeń podpaznokciową). Chociaż trochę tłustego masła na paluchach by nie zaszkodziło - może udałoby mi się wreszcie zdjąć obrączkę - podobno lepiej to zrobić przed porodem  - napisała.

Do wpisu dodała dwa zdjęcia - jedno z odsłoniętym, sporym brzuchem, a drugie ze spuchniętym palcem i uciskającą go obrączką.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.