Victoria Beckham zaszalała na karaoke. Odśpiewała kultowy utwór Spice Girls

Victoria i David Beckhamowe w dalszym ciągu przebywają na rodzinnych wakacjach. Podczas jednej z nocy zorganizowali karaoke, a projektantka odśpiewała kultową piosenkę Spice Girls "Stop". W dalszym ciągu ma to "coś".

Victoria Beckham i David Beckham są małżeństwem od 23 lat. Ich związek od początku budził ogromną sensację. David był odnoszącym sukcesy piłkarzem, a Victoria członkinią girlsbandu Spice Girls. Nie miała wybitnych umiejętności wokalnych, a wyróżniała się charyzmą. Zespół nie przetrwał jednak długo. Geri Halliwell opuściła grupę w 1998 roku i postanowiła zacząć karierę solową. Victoria po pewnym czasie ogłosiła, że kończy karierę muzyczną i zaczęła realizować się jako projektantka. Wygląda jednak na to, że występy sceniczne weszły jej w krew. Po latach udowodniła, że w dalszym ciągu ma ten sam dryg. Dumny David Beckham pokazał, jak żona szalała na karaoke. Dała prawdziwy popis. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nicole Kidman jest na diecie jajecznej, a Doda zrezygnowała z alkoholu. Tak gwiazdy utrzymują szczupłe sylwetki

Zobacz wideo Victoria Beckham pokazała, w jakiej sukni zaprezentowała się na ślubie syna

Victoria Beckham po latach odśpiewała kultowy utwór Spice Girls. Fani zachwyceni

Victoria Beckham z mężem i dwójką dzieci relaksuje się na luksusowym jachcie. W mediach społecznościowych chętnie chwali się wakacyjnymi kadrami. Małżonkowie nie mogą narzekać na nudę. Jeden z wieczorów spędzili świetnie bawiąc się podczas imprezy karaoke. Na Instagramie byłego piłkarza pojawiło się wideo, na którym jego żona rusza wargami do piosenki Spice Girls "Stop". Victoria naprawdę się postarała i podczas występu zadbała nawet o odpowiedni układ chorograficzny, żwawo machając rękoma. 

Wieczór karaoke z jedyną w swoim rodzaju Posh Spice, Victoria Beckham - napisał dumny mąż.
 

Fani w komentarzach nie ukrywali, że długo czekali na jeszcze jeden występ "spisetki". 

Posh girl w dalszym ciągu ma to w sobie.
Uwielbiam.
Posh Spice tęskniliśmy za tobą - pisali zachwyceni fani.

Edyta Pazura, Cezary Pazura Edyta Pazura o "13 posterunku": Ten pan będzie moim mężem. Nieco zmieniła wersję

Myślicie, że Victoria Beckham powinna rozważyć powrót na scenę? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o: