Uczestnik "Mam talent!" nie żyje. Nolan Neal zmarł w wieku 41 lat. Współlokator znalazł jego ciało w pokoju

Wokalista i uczestnik amerykańskiego "Mam talent!", Nolan Neal, nie żyje. Informację o śmierci piosenkarza przekazał lekarz medycyny sądowej. Smutne wiadomości potwierdził też kuzyn artysty. Ciało zmarłego zostało znalezione w domu w Nashville.

Nolan Neal, który zasłynął występami w show "Mam talent!" i The Voice", zmarł w wieku 41 lat. Mężczyzna odszedł w poniedziałek 18 lipca 2022 roku. Informacją o śmierci wokalisty podzielił się jego kuzyn, Dylan Seals oraz lekarz medycyny sądowej, który zjawił się w domu zmarłego wraz z policją. Oficjalna przyczyna śmierci nie została jeszcze ustalona, ale uczestnik telewizyjnych programów w wielu wywiadach opowiadał o problemach z używkami. Jak podaje "Mirror", policja twierdzi, że wezwał ich do mieszkania jego współlokator po tym, jak odkrył ciało piosenkarza w sypialni.

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

Antoni Królikowski zawrócił w głowie niejednej kobiecie. Oto wszystkie partnerki aktora Antoni Królikowski zawrócił w głowie niejednej kobiecie. Oto wszystkie partnerki aktora

Uczestnik talent show nie żyje. Przyczyna śmierci jest ustalana przez śledczych

Według zagranicznego portalu policja odkryła, że obok zmarłego stał piecyk gitarowy, na którym leżał biały proszek oraz mała karteczka, która miała utwierdzić ich w przekonaniu, że mężczyzna zmagał się z uzależnieniem od narkotyków. Śledczy czekają jeszcze na wyniki sekcji zwłok, ale mają już pewne podejrzenia. Wokalista w jednym z wywiadów przyznał, że zmagał się z uzależnieniem, kiedy startował w 11. sezonie muzycznego show "The Voice" w 2016 roku.

 

Piosenkarz wykonał wtedy utwór "Tiny dancer", który spotkał się ze sporą aprobatą jurorów. Oceniający na koniec występu wokalisty złożyli mu owacje na stojąco. Wśród trenerów wokalnych byli: Alicia Keys, Miley Cyrus, Adam Levine i Blake Shelton.

Później pojawił się także w "Mam talent!", gdzie zaskoczył jurorów występem z piosenką "Lost". 

 

Jego emocjonalne wykonanie i technika wokalna powaliła jury na kolana. 

Więcej o: