Antek Królikowski odbija piłeczkę. Pokazał SMS-y, z których wynika, że Joanna Opozda nie chciała go widzieć na chrzcie

Joanna Opozda odwołała chrzest Vincenta, bo nie chciała, by Antek Królikowski wziął udział w ceremonii? Aktorka zaprzecza, ale jej były partner pokazuje SMS-y, które rzucają nowe światło na sprawę. Wiadomości mają być dowodem na to, że gwiazda nie chciała zdradzić daty i miejsca uroczystości.

Według doniesień portalu Pudelek Joanna Opozda odwołała chrzest Vincenta, gdy dowiedziała się, że na uroczystości pojawi się Antek Królikowski z mamą. Aktorka zdementowała jednak te informacje i pokazała na Instagramie SMS-y, które wymieniała z ojcem dziecka. Wynika z nich, że informowała go o dacie ceremonii. Teraz Królikowski odbił piłeczkę i podzielił się wiadomościami, które świadczą przeciwko twierdzeniom Opozdy. 

Zobacz wideo Joanna Opozda o nieprzespanych nocach, pomocy przy synu i stresie po ciąży

Antek Królikowski pokazuje SMS-y wysyłane do Joanny Opozdy

Antek pokazał na InstaStories wiadomość, jaką jego brat wysłał do Joanny Opozdy w sprawie chrztu Vincenta.

Chodzi o chrzciny Vincenta. Chciałbym po prostu się czegokolwiek dowiedzieć. Lwy nie pożerają już chrześcijan na arenie w tej części świata i nie ma powodu ukrywać przed naszą całą rodziną tego, gdzie i o której mój bratanek przyjmuje chrzest. To jest sakrament, święta sprawa. Nie toczmy na siłę sporu w kwestiach, które z natury mają w sobie tylko dobro.

Antek KrólikowskiAntek Królikowski instagram.com/ antek.krolikowski

Joanna Opozda na ten moment na pokazanie SMS-a nie zareagowała. Wcześniej przekonywała jednak, że podała Antkowi dokładną datę i miejsce uroczystości.

Dzisiaj miał odbyć się chrzest mojego synka, który musiałam odwołać (zrobiłam to wczoraj a nie tuż przed ceremonią o czym poinformowałam Antka i jego mamę). Nie jest prawdą, że nie zaprosiłam państwa Królikowskich do kościoła. Zrobiłam to, jednak nie chciałam pod kościołem paparazzich, dokładny adres podałam dzień przed uroczystością. Oczywiście wcześniej państwo Królikowscy znali datę, godzinę i miasto.

Joanna Opozda zdementowała, że nie zaprosiła Królikowskich na chrzest. Pokazała sms-y z AntkiemJoanna Opozda zdementowała, że nie zaprosiła Królikowskich na chrzest. Pokazała sms-y z Antkiem Fot. Instagram/ asiaopozda

Komu wierzycie w tej sprawie? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.