Halluksy, zrogowaciałe pięty. Te gwiazdy wydają krocie na urodę, ale ze stopami nie mogą sobie poradzić

Piękne stopy to marzenie kobiet. Mają walory nie tylko estetyczne, lecz także zdrowotne. Niestety, pokaźne konto nie gwarantuje, że ta część ciała będzie perfekcyjna. Zobaczcie, kto boryka się z problemami takimi jak halluksy czy suche pięty.

Agnieszka Kaczorowska czy Magda Gessler to przykłady bardziej zadbanych kobiet w show-biznesie. Pierwsza z nich nawet wypowiedziała się o panującej jej zdaniem "modzie na brzydotę", którą skrytykowała. Jednak mimo wszystko także i je dopadają problemy ze stopami. Na niektórych zdjęciach widać, że mają popękaną skórę, a także borykają się z różnymi dolegliwościami. Ich też nie omija opuchlizna związana z ciążą!

 

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska od dziecka zajmuje się tańcem i posiada najwyższą klasę "S" zarówno w tańcach latynoamerykańskich, jak i standardowych. Choć ostatnio poświęciła się karierze w mediach społecznościowych i zrezygnowała z rozwijania się na parkiecie, to jej stopy odczuwają konsekwencje lat treningów. Palce są pokrzywione, lekko zdeformowane.

Stopy Agnieszki KaczorowskiejStopy Agnieszki Kaczorowskiej Instagram.com/ agakaczor

Jessica Simpson

Jessica Simpson w 2019 roku była w ciąży. Jej problemem były opuchnięte stopy. Gwiazda nie wiedziała, jak sobie poradzić i poprosiła fanów o pomoc, a zdjęcie tej części ciała opublikowała na profilu na Instagramie.

Jessica Simpson skarży się na opuchnięte stopyJessica Simpson skarży się na opuchnięte stopy Instagram.com/ jessicasimpson

Magda Gessler

Magda Gessler uwielbia nosić różnego typu klapki i sandały, które odkrywają jej palce. Pod postami na Instagramie co jakiś czas ktoś zwróci uwagę na ich wygląd, bowiem dziwnie na siebie nachodzą oraz są widoczne halluksy.

Ów palec pochodzi ze stopy tej na dole. Palec założony "w palec" – zastanawiali się.

Restauratorka reagowała na te komentarze, aż w końcu opublikowała post ze stopami w roli głównej.

Moje leniwe... Dziwne dla was stopy... Już wstają... Na dworze czują, że jest rześko!!!! Ha ha - zwróciła się do obserwatorów.
 

Z problemami stóp borykają się także inne gwiazdy, w tym m.in. Anja Rubik, Anna Dereszowska czy Katie Holmes. Ich zdjęcia, a także kolejnych znanych pań, których ta część ciała pozostawia wiele do życzenia, zobaczycie w naszej galerii na górze strony.