Kaczorowska w trzeciej ciąży? Wystarczył jeden gest jej męża. Odpowiedziała

Agnieszka Kaczorowska wypoczywa z mężem i córkami nad morzem. Na Instagramie aktorki ukazało się romantyczne wideo z Maciejem Pelą. W pewnym momencie tancerz położył dłoń na brzuchu ukochanej, co nie przeszło niezauważone przez fanów. Posypały się pytania o trzecią ciążę.

Agnieszka Kaczorowska nie ukrywała, że macierzyństwo okazało się spełnieniem jej marzeń. Aktorka i Maciej Pela wychowują dwie córki. Emilka przyszła na świat w 2019 roku i niedługo skończy trzy lata, a Gabriela pojawiła się dwa lata później. Tancerka chętnie wypowiada się w tematach parentingowych. Obecnie całą rodziną wypoczywają nad morzem. Kaczorowska zamieściła na Instagramie czarno-biały filmik, na którym relaksuje się z mężem na plaży. Ich spokój zmąciły jednak nachalne pytania i gratulacje fanów, którzy podejrzewają, że aktorka może być w ciąży. Kaczorowska rozwiała wszelkie wątpliwości w tej sprawie. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Te gwiazdy ukrywały ciążę przed mediami. Sarsa ujawniła się dopiero, gdy urodziła. Nie była jedyna

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska o powrocie do sylwetki sprzed ciąży

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela jednym gestem wywołali spekulacje o ciąży

Agnieszka Kaczorowska relacjonuje urlop nad morzem w mediach społecznościowych. Na jej profilu ukazał się czarno-biały filmik, na którym tancerka i jej mąż leżą na plaży wtuleni w siebie. Maciej Pela w pewnym momencie położył dłoń na brzuchu żony w opiekuńczym geście, co natychmiast zostało wyłapane przez fanów. 

Pelakowelove. Niestraszny nam wiatr, niestraszne chmury, a deszcz pojawia się rzadko i na krótko. Pozdrawiamy znad Bałtyku. W twoich ramionach Maciek Pela zawsze dobrze, ciepło, bezpiecznie - podpisała wideo aktorka.
 

W komentarzach pojawiły się zapytania o rzekomą ciążę i słowa gratulacji. 

Czyżby kolejny mały Pelak był w brzuszku?
Trzecie w drodze?
Bliźniaki - odpowiedział szyderco Maciej Pela.

Głos zabrała sama zainteresowana, która zdecydowanie ucięła wszystkie spekulacje: 

Póki co nic o tym nie wiem - odparła tancerka.

Maciej Pela doprecyzował, że po prostu lubi trzymać żonę za brzuch, co nie powinno dziwić. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.