Natasza Urbańska w bieli, prześwitach i z doczepami. Coś tu nie zagrało

Natasza Urbańska pojawiła się na pokazie duetu Paprocki & Brzozowski w warszawskiej Elektrowni Powiśle. Celebrytka postawiła na strój od gospodarzy wieczoru. Dominowała tu biel, prześwity i doczepy. Udana stylizacja?

W warszawskiej Elektrowni Powiśle odbył się pokaz najnowszej kolekcji popularnego, modowego duetu Paprocki & Brzozowski. Na wydarzeniu pojawił całkiem spory tłum gwiazd, a wśród nich m.in. Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Socha, Honorata Skarbek, Katarzyna Zielińska, Jessica Mercedes i Natasza Urbańska. Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się stylizacji wokalistki, która w ostatnich miesiącach zwyciężyła "Mask Singer" i zachwyciła publiczność na 59. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Tym razem Natasza Urbańska pojawiła się w bieli, prześwitach i doczepach, ale nie do końca przekonała nas ta stylizacja. 

Zobacz wideo Natasza Urbańska poznała Beatę Kozidrak w przebraniu Słońca

Natasza Urbańska zdecydowała się na doczepy. Nie wyglądało to dobrze

Natasza Urbańska postawiła na biel. Na pokazie Paprocki & Brzozowski pojawiła się w stylizacji właśnie od tego duetu. Wybrała szerokie spodnie sięgające ziemi i koronkową, mocno prześwitującą bluzkę. Gdyby prześwitów komuś było mało, artystka postanowiła także rozpiąć całość i wyeksponować skąpy stanik. Być może ten look miał potencjał, ale całość wypadła raczej tandetnie. Największy zarzut mamy do fryzury. Nie mamy nic przeciwko doczepom, ale w tym przypadku po prostu nie wyglądały dobrze. Czyżby było za mało czasu na przygotowanie przed wielkim wyjściem?

Natasza UrbańskaNatasza Urbańska Fot. KAPiF

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie Natasza Urbańska pojawiła się także w głośnym i mocno krytykowanym filmie "365 dni. Ten dzień", czyli ekranizacji drugiej części powieści Blanki Lipińskiej. Na sierpień tego roku zapowiedziano już premierę trzeciej części. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.