Siwiec po dłuższej nieobecności, a Zielińska była bardzo odważna. Na pokazie zdarzały się też wpadki

Na czwartkowym pokazie mody Paprocki&Brzozowski pojawiły się gwiazdy z pierwszych stron gazet. Katarzyna Zielińska zaszalała z przygotowaną stylizacją.

Pokazy mody Paprocki&Brzozowski zawsze przyciągają tłumy gwiazd. Nie inaczej było w czwartek. W warszawskiej Elektrowni Powiśle pojawiła się się m.in.: Natalia Siwiec, Weronika Książkiewicz, Agnieszka Hyży czy Katarzyna Zielińska. Od tej ostatniej szczególnie trudno było odwrócić wzrok.

Katarzyna Zielińska zachwyciła odważną kreacją na pokazie Paprocki&Brzozowski

Weronika Książkiewicz postawiła na długą spódnicę w panterkę. Umiejętnie zestawiła ją z czarną bluzką i marynarką w typie oversize w tym samym kolorze. Dodatkiem był złoty naszyjnik, a całą stylizację dobrze podkreślały rozpuszczone włosy aktorki i delikatny makijaż.

Zobacz wideo Tutaj spotkacie Viki Gabor. Ma swój ulubiony salon z ubraniami!

Weronika KsiążkiewiczWeronika Książkiewicz KAPiF.pl / KAPiF.pl

Kreacją nie zachwyciła za to Agnieszka Hyży. Gwiazda ubrała się w krótką czarną sukienkę na ramiączkach. Dobrała do niej szpilki na wysokim obcasie z odsłoniętymi palcami. Na ściance prezentowała się ze spiętą fryzurą i bardzo subtelnym makijażem. Przygotowana stylizacja nie była zła, ale Agnieszka była bardzo zachowawcza w doborze garderoby i dlatego całość wydawała się po prostu nudna.

Agnieszka HyżyAgnieszka Hyży KAPiF.pl / KAPiF.pl

Fotoreporterzy nie dawali spokoju Katarzynie Zielińskiej. Aktorka postawiła na bardzo odważną kreację. Zdecydowała się na czarną, błyszczącą marynarkę, pod którą miała tylko niski stanik. Górę zestawiła ze spodniami o wysokim kroju i w tym samym kolorze. Gwiazda zaryzykowała z przygotowaną stylizacją, ale udało jej się ominąć modowej wpadki. Wyglądała obłędnie.

Katarzyna ZielińskaKatarzyna Zielińska KAPiF.pl / KAPiF.pl

Natalia Siwiec wróciła na salony po dłuższej nieobecności. Modelka również zwróciła na siebie uwagę. Zdecydowała się ubrać w kombinezon z głębokim dekoltem. Dodatkiem były złote kolczyki i mała torebka.

Natalia SiwiecNatalia Siwiec KAPiF.pl / KAPiF.pl

W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć z najnowszego pokazu kolekcji mody Paprocki&Brzozowski.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.