Magda Mołek zabrała głos. Nie wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami". Odniosła się do swoich finansów

Na początku lipca Plejada informowała, że Magda Mołek weźmie udział w planowanej na jesień edycji "Tańca z Gwiazdami". Dziennikarka zdementowała te plotki, stanowczo zaznaczając, że zakończyła już mariaż z telewizją.

Nazwisko Magdy Mołek od pewnego czasu przewijało się na liście gwiazd, które mają pląsać na parkiecie w najnowszej edycji tanecznego show Polsatu. Plejada dotarła nawet do informacji, z których wynikało, że dziennikarka miała zgodzić się na wyjątkowo niską stawkę, licząc, że udział w "Tańcu z Gwiazdami" zapewni jej możliwość powrotu do telewizji. Mołek stanowczo temu zaprzecza. Dziennikarka wydała oświadczenie, w którym zapewniła fanów, że nadal skupia się wyłącznie na rozwoju kanału na YouTubie i nie zamierza podjąć pracy w Polsacie.

Zobacz wideo Edyta Herbuś w "Tańcu z Gwiazdami"?

Magda Mołek dementuje plotki o udziale w "Tańcu z Gwiazdami"

Magda Mołek odeszła z TVN-u w 2020 roku po 16 latach pracy w stacji. Dziennikarka zapowiedziała wówczas, że na stałe rezygnuje z telewizji i zaczęła prowadzić kanał na YouTubie, gdzie przeprowadza rozmowy z zaproszonym gośćmi. Informator Plejady przekazał, że własny biznes miał nie przynosić Mołek zadowalających dochodów, przez co rzekomo przeprosiła się z telewizją i zaczęła szukać zatrudnienia w Polsacie. Oprócz udziału w "Tańcu z Gwiazdami" dziennikarka miała liczyć także na możliwość poprowadzenia własnego programu. Okazuje się, że wszystkie te doniesienia były wyłącznie plotkami.

Zamiast posad w telewizji szukam w życiu pomysłów na rozwój, powodów do radości i spokoju ducha. Odpowiadając na wasze pytania, czy zobaczycie mnie w telewizji: Nie - napisała w mediach społecznościowych.

W oświadczeniu Mołek odniosła się także do pogłosek o rzekomych problemach finansowych. Podkreśliła, że prowadzony przez nią kanał może cały czas liczyć na stabilny rozwój i współprace z markami.

Mój kanał na YouTubie rozwija się stabilnie. Dbam o moich współpracowników i o finanse. Tysiące waszych komentarzy, setki wiadomości prywatnych i liczba wyświetleń filmów są dla mnie największym dowodem na to, że warto i nieustająco wam za to dziękuję. Także za odsłuchiwanie kolejnych odcinków podcastów, które przez ostatnie dwa lata stworzyłam z dobrymi ludźmi i wielkimi markami - zaznaczyła.
 

Magda Mołek w marcu tego roku w rozmowie z JastrząbPost informowała, że cieszy się z pracy na własny rachunek i nie tęskni za telewizją. Wygląda więc na to, że w tej kwestii nic się nie zmieniło.

W mediach spekulowano również, że w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" miała pojawić się Małgorzata Rozenek. Z najnowszych doniesień wynika jednak, że Polsat zerwał negocjacje z "Perfekcyjną".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.