Małgorzata Rozenek jednak nie wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami". Polsat zerwał negocjacje

Małgorzata Rozenek-Majdan miała być gwiazdą jesiennej edycji "Tańca z Gwiazdami". Polsat jednak zerwał negocjacje. Portal Pomponik poinformował, że powodem takiej decyzji może być konflikt z macierzystą stacją.

Kilka dni temu polskie media obiegła wiadomość, że Małgorzata Rozenek-Majdan przechodzi do Polsatu i wystąpi w jesiennej edycji "Taniec z Gwiazdami". Według najnowszych doniesień żona Radosława Majdana nie weżmie udziału w tanecznym show. Informator portalu Pomponik zdradził przyczyny takiej decyzji. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek odsłoniła szyję i wystraszyła fanów

Małgorzata Rozenek-Majdan chciała wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami". Sprzeciwić miał się TVN

Według informatora portalu Pomponik, udział w "Tańcu z Gwiazdami" był marzeniem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Niestety negocjacje zostały zerwane przez przedstawicieli Polsatu. Najprawdopodobniej wpływ na taką decyzję miała macierzysta stacja celebrytki. 

Od zawsze naprawdę marzyła o występie w "Tańcu z Gwiazdami", chciała się zaprezentować na parkiecie dla widzów Polsatu, a nawet prowadziła negocjacje ze stacją (...) Krążą plotki, że być może powodem jest brak zgody macierzystej stacji na udział w popularnym show Polsatu, czyli u konkurencji - zdradził informator Pomponika.
 

Pomponik opublikował także informacje, że Polsat zerwał negocjacje z celebrytką, ponieważ za długo się wahała i  próbowała wodzić produkcję za nos. Warto dodać, że Małgorzata Rozenek-Majdan wciąż milczy w temacie jej rzekomego transferu z TVN-u do Polsatu. Media rozpisywały się, że jej udział w tanecznym programie jest pewny. Portal Plejada podał nawet informację, że za jeden odcinek w show celebrytka ma zarobić osiem tysięcy złotych. Do tej pory Polsat potwierdził, że w programie wystąpią:  Krzysztof Rutkowski, Ilona Krawczyńska, Łukasz Płoszajski, Maja Włoszczowska i Jacek Jelonek. Ciężko stwierdzić, czy Rozenek-Majdan może wciąż liczyć na karierę telewizyjną w TVN, ponieważ według naszych informacji od dawna nie jest zapraszana do "Dzień dobry TVN" i nie jest mile widziana w innych programach stacji. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.